بازی های کارتینگ خوب و خوب در کنسول های سونی و مایکروسافت منتشر شده است ، اما مجموعه بزرگی از Sonic Spinballs را لازم دارد تا یکی از آنها را در چمن خانه ماریو راه اندازی کنید. اگر کسی نشان دهد که توانایی این کار را دارد ، این استودیوی مستقر در شفیلد Sumo Digital است.

تعداد بسیار کمی از توسعه دهندگان هنر هندلینگ به سبک بازی مانند Sumo را کامل کرده اند و اولین تلاش آن برای بازی Sonic karting – Sonic & Sega All-Stars Racing – یک جشن سرعت شگفت آور و سرگرم کننده بود که به قهرمانان Sega گذشته و حال پرداخت. عاقبت نامبرده آن Sonic & All-Stars Racing Transformed حتی بهتر بود. با وسایل نقلیه مورفینگ و آهنگ های زندگی خود که تغییر در هر دامان ، ممکن است کاملا مطابق استانداردهای بلند ماریو کارت نبود ، اما مطمئناً این ژانر را از نظر نوآوری بیشتر به خود جلب می کرد.

اکنون ما سومین تلاش Sumo را داریم و به جای اینکه موضوع ‘Sega Superstars’ را حتی بیشتر مورد توجه قرار دهیم ، در عوض چیز زیادی را که باعث شده Transformed شده و به نفع یک بازی کارتینگ ‘امن تر’ تبدیل شده است ، صرفاً روی Sonic the Hedgehog و ملایم او متمرکز کرده است. خنده دار آزار دهنده این یک حرکت جسورانه است ، و به تمام روشهایی که Sega و Sumo ممکن است امیدوار باشند به طور کامل پرداخت نمی کند.

همانطور که از نام این مقاله پیداست ، مهمترین راه حل در Team Sonic Racing امکان مسابقه در تیم های سه نفره است. در حالی که بیشتر مسابقات با سیستم امتیازات سبک رهبری معمولی (15 برنده ، 12 برای ثانیه و غیره) مطابقت دارند ، این بار برنده مسابقه اتومبیلرانی نیست که در مرحله اول به پایان رسید بلکه تیمی است که امتیازات مشترکی در آن بالاترین باشد. پرچم شطرنج خوب و خوب است ، بنابراین ، اما اگر شرکای شما در ساعت 5 و 7 در حالی که یک تیم دیگر عملکرد 2-3-4-یک را پشت سر می گذارند در هم جمع شوند ، گروه دیگر پیروز خواهند شد.

این به طور بالقوه می تواند به سرخوردگی منجر شود: هیچ کس بازی ای را دوست ندارد که در آن بتواند بهترین کاری را که از شما انتظار دارد انجام دهد و هنوز هم از دست بدهد. خوشبختانه ، حداقل به لطف مکانیک انتقال کالای مورد نظر ، حداقل در پیشرفت شرکای خود حرفی برای گفتن دارید که به شما اجازه می دهد تا در صورت نیاز به هر نوع قدرت اضافی که جمع آوری کرده اید ارسال کنید و آنها را به شرکای خود بفرستید. هنگام ارسال برخی راکت ها به اتاق هفتم خود را به طرز عجیبی رضایت بخش می دانید و چند لحظه بعد صعود آنها را مشاهده می کنید. حتی اگر شما فقط شاهد تغییر شماره هستید ، یک احساس عجیب از کار تیمی به خوبی وجود دارد.

برای آن دسته از تنهایی و شورشیانی که با دیگران بازی خوبی ندارند (حتی اگر آنها فقط تحت کنترل هوش مصنوعی باشند) ، هنوز هم گزینه ای برای شرکت در مسابقات انفرادی در Grand Prix ، Exhibition Race ، Time Trial ، Wireless Play و آنلاین وجود دارد. حالت های چند نفره ، اما بدون توهم نیست. اینها گزینه ای اضافی در نظر گرفته می شوند. بازی بسیار مهم است که تیم مسابقه را در جلو و مرکز قرار می دهد ، همانطور که در حالت اصلی آن یعنی Team Adventure مشخص است.

این یک حالت داستانی است که در آن از Sonic و دوستان وی دعوت می شود تا یک سری مسابقات را توسط یک تانوکی مرموز به نام Dodon Pa انجام دهند.در ابتدا شما فقط می توانید به عنوان اعضای Team Sonic (Sonic ، Tails یا Knuckles) مسابقه دهید اما هرچه پیشرفت می کنید از طریق هفت دنیای حالت که در مسابقات تک تیمی مختلف ، GP تیم و چالش های انفرادی شرکت می کند ، تعداد بیشتری از موارد وارد ترکیب می شوند و با رسیدن به آخرین زوج های جهان ، 12 شخصیت از 15 کاراکتر بازی را انتخاب خواهید کرد (Team Eggman به دلایلی که آشکار است این حالت را خارج می کند.

هر کس با حالت Story در Sonic & All-Stars Racing Transformed آشنا باشد ، می داند که در اینجا چه انتظاری باید داشته باشد ، زیرا غیر از تأکید جدید در مسابقه تیمی ، ساختار کلی مشابه است. شما راه خود را از طریق یک سری نقشه انجام می دهید ، در تلاش برای قرار دادن به اندازه کافی بالا برای جمع آوری ستاره های کافی برای پیشرفت هستید. برخی از مأموریت های انفرادی نیز از سلف خود نیز انجام می شود ، مهمترین آنها که باید در هنگام رانندگی از طریق دروازه های حرکتی از ترافیک خودداری کنید تا محدودیت زمانی شما در صدر باشد. پاک کردن این مأموریت ها با بالاترین درجه پلاتین بسیار دشوار است ، بنابراین اگر شما یک فرد کامل باشید ، می خواهید مدت بسیار طولانی را صرف تلاش برای پاک کردن کامل این حالت کنید.

پیشرفت از طریق Team Adventure همچنین نشانه هایی را کسب می کند (مانند شرکت در هر حالت دیگر بازی). این هزینه ها را می توان در بخش Mod Pods خرج کرد ، که در اصل یک ماشین پیچیده gacha است که در آن می توانید دکمه های جدید ، شاخ ، کارهای رنگ آمیزی و از همه مهم تر قطعات برای وسایل نقلیه بازی را باز کنید. هر کدام از 15 کاراکتر دارای 18 قسمت مختلف برای باز کردن قفل اتومبیل خود هستند ، اما اگر فکر باز کردن قفل تصادفی 270 قطعه اتومبیل جداگانه از طریق سیستم جعبه غارت شده را نگران کرده اید ، نگران نباشید: این بازی سخاوتمندانه است ، شما هرگز تکراری نمی کنید و تا زمانی که حالت Team Adventure را تمام کنید ، اکثر قریب به اتفاق موارد را باز کرده اید.

مطمئناً ، اگر کیفیت بازی به Sonic Boom نزدیک تر از Sonic Mania در مقیاس کیفیت نزدیک تر باشد ، بی فایده خواهد بود ، اما خوشبختانه در بیشتر موارد اینگونه نیست. برخورد با همان رضایت بخش است که در مسابقات اتومبیلرانی صوتی قبلی Sumo اتفاق افتاد ، درست به مکانیک رانش درخشان که به شما امکان می دهد اگر به اندازه کافی خوب باشید حرکات را برای یک دوره مطلق نگه دارید (در نتیجه افزایش هایی که با یک ضربه دوست داشتنی به آنها می رسد). . سلاح ها سرگرم کننده هستند ، حتی اگر واقعیتی که توسط Wisps از Sonic Colors به ​​تصویر کشیده شده است بدان معنی است که کمی بیشتر از آنچه لازم است برای یادگیری کدام مورد انجام می دهد طول می کشد. و گفتگوی مداوم بین شخصیت ها ، لمس خوبی است و به هر نژاد شخصیت زیادی می بخشد.

از نظر عملکرد ، این بازی با 30 فریم در ثانیه اجرا می شود و بر خلاف 60 دیده شده در سیستم های دیگر. این با توجه به محدودیت های Switch و جزئیات کاراکترها و آهنگ ها قابل درک است و مطمئنا بازی هنوز بیشتر از قابل پخش است. به گفته این ، در حالی که هرگز 30fps هرگز در این بخش ها معامله کننده نیست (ما در مورد این نوع چیزها نیستیم.) ، اگر شما دو سال گذشته را در بازی Mario Kart 8 Deluxe با 60fps جامد خود سپری کرده باشید ، غیرممکن است. بیش از Team Sonic Racing و نرخ فریم نصف آن بدون احساس اینکه اکنون در حال بازی کردن یک محصول فرومایه و جلا کمتر هستید.

به یک معنا ، بیشتر مسائل Team Sonic Racing با این نوع چیزها پایین می آیند. چه به طور عادلانه و چه ناعادلانه ، بسیاری از آنها درمورد آنچه که نیست به جای آنچه که هست ، قضاوت می کنند. بدیهی است که ماریو کارت (بدون گفتن) نیست ، و این یک مسابقه دهنده 60 فریم در ثانیه نیست. از همه مهمتر ، این بازی Sonic & All-Stars Racing Transformed نیست ، که از هر نظر بازی بهتری بود. این مجموعه از شخصیت ها و دوره های گسترده تری از حق رای دادن های متعدد Sega ، و همچنین وسایل نقلیه و مراحل تبدیل شده فوق الذکر برخوردار بود که در هنگام بازی از طریق آنها داستانی را بیان می کرد و تغییر می داد تا مسیرهای کاملاً جدیدی را با هر دور پیدا کند.

از طرف دیگر ، Team Sonic Racing مانند یک پیشنهاد بسیار امن تر از سگا ، احساس می کند که بدون شک فروش خوبی خواهد داشت زیرا این امر به جای تلاش برای فروش گیمرهای جوانتر ، مانند الکس کید ، صوتی و پالس های خود را در جلو و مرکز قرار می دهد. و شخصیت های Jet Set Radio. برای طرفداران جوان Sonic ، این یک بازی رویایی است که واقعاً خوب کار می کند و پر از کارهایی است که باید انجام دهد. برای هر کس دیگری که می داند چه چیزی قبل از آن آمده است ، شما هنوز هم اینجا سرگرم خواهید بود … اما قبلاً تفریح بیشتری داشته اید.

80%

Summary

با توجه به شایستگی های خاص خود ، Team Sonic Racing یک بازی جالب کارتینگ است که از نظر عملکرد یا سطح محتوا کاملاً مطابقت ندارد ، اما هنوز هم عملکرد رضایت بخش را ارائه می دهد و باید همچنان طرفداران Sonic را برای مدتی سرگرم کند. . نمی توان آن را با سلف خود مقایسه کرد ، و در همه مناطقی که Sonic & All-Stars Racing Transformed عالی هستند ، Team Sonic Racing صرفاً صالح است. بنابراین ، به هیچ وجه بازی بدی نیست ، اما وقتی از سالها به گذشته نگاه می کنیم ، دیگر روی تریبون های بازی کارتینگ نمی ایستد.