نبردها به همان اندازه همیشه درگیر هستند اما این ملودرام و سیاست خرد است که این بازی استراتژی درجه یک را زنده می کند

آخرین خلاصه بازی استراتژی قاره وی از استودیوی انگلستان. خلاقیت مجمع پیوند سخت مدیریت امپراتوری را با برخی از سیاست های شخصیتی دلپذیر خشن مخلوط می کند. با الهام گرفتن از رمان تاریخی لوو گوانژونگ “عاشقانه سه پادشاهی” ،

آن کاردستی را به یک اپرا صابون تبدیل می کند – یا به عبارت بهتر ، نمایشنامه ای را برای برنامه های صابونی که اغلب در آن وجود دارد ، آشکار می کند. این بازی در قرن دوم چین قرار دارد ، قلمرویی که به دنبال فروپاشی سلسله هان تقسیم می شود. به عنوان یکی از 12 امپراتور احتمالاً ، شما ارتش را در یک نقشه اسرافشده و ابر محور حرکت می کنید ، شهرک ها را تصرف می کنید ، اقتصاد خود را پرورش می دهید و رقیبان خود را نابود می کنید.

.این بازی دو نیمه است. از یک طرف ، مشاغل نسبتاً تفریحی برای اجرای پادشاهی شما وجود دارد ، جایی که شما با مخالفان (هوش مصنوعی یا انسانی) به چرخش می روید تا پشته های سربازان را به اطراف بکشید ، نرخ مالیات را با یک نگاه به سطح رضایتمندی جمعیت خود تنظیم کنید و امکاناتی مانند مدارس و پادگان ها از سوی دیگر ، نبردهایی وجود دارد که صدها جنگجوی متحرک به صورت جداگانه بر روی دشتها و دامنه های کوچک مینیاتور می شوند.

این بازی دو نیمه است. از یک طرف ، مشاغل نسبتاً تفریحی برای اجرای پادشاهی شما وجود دارد ، جایی که شما با مخالفان (هوش مصنوعی یا انسانی) به چرخش می روید تا پشته های سربازان را به اطراف بکشید ، نرخ مالیات را با یک نگاه به سطح رضایتمندی جمعیت خود تنظیم کنید و امکاناتی مانند مدارس و پادگان ها از سوی دیگر ، نبردهایی وجود دارد که صدها جنگجوی متحرک به صورت جداگانه بر روی دشتها و دامنه های کوچک مینیاتور می شوند.

با وجود موقعیت ، روحیه سربازان و همه عوامل حیاتی ، این ضایعات نمایانگر Total War هستند که بیشترین آزمایش و مهیج بودن آن را دارند ، اگرچه ممکن است بخواهید هنگامی که احتمال زیاد به نفع شماست به AI معرفی کنید. آنها همچنین عید و گوش برای گوش و گوش هستند ، زیرا نیزه ها پاشنه های خود را در برابر سواره ها حفر می کنند و درگیری از روی چمن بلند بلند می شوند تا از کمانداران غافل شوند. با این حال ، این نبردها توسط بازیگران مخالف حاکمان و مأموریت های مخالف بازی ، هر یک از مهارت ها و صفات بی ثبات با یکدیگر رقیب هستند.

این که آیا شما در حالت عاشقانه بازی می کنید – که به ژنرال های شما توانایی جبهه های جنگ جنجالی می دهد – یا Records ، که به واقعیت نزدیک می شوند ، شخصیت ها در پایه قرار می گیرند ، جایی که بازی های قدیمی تر Total War با آنها ثانویه رفتار می کنند. به عنوان مثال ، قبل از استخدام ارتش ، باید یک فرمانده منصوب کنید ، که خصوصیات وی به نوعی تعیین می کند که نیروهای شما را استخدام خواهید کرد و چگونه آنها را انجام می دهند. همچنین می توانید شخصیت ها را به سمت های در دادگاه ارتقا دهید ، از مدیر شهری تا تمام زمان نخست وزیر ، برای شکل دادن به عملکرد امپراتوری خود. شخصیت ها مفهوم خاص خود را در مورد رضایت شغلی و استقلال مشخص دارند. از تبلیغ برای نادیده گرفتن یا عدم ارائه همراهی متناسب با وضعیت آنها ، غافل شوید و در نهایت ممکن است طرفین تغییر کنند.

این شخصیت ها در طول هر بازینامه سن رشد و تکامل می یابند. آنها نه تنها ویژگی های جدیدی ایجاد نمی کنند – چهره ای مبهم که باعث رعب و وحشت در جنگ می شود ، چشم اندازی خیرخواهانه که باعث می شود آنها به دهقانان محبوب شوند – بلکه با شخصیت های دیگر نیز دوستی و کینه ایجاد می کنند. با گذشت زمان ، این روابط به وجود می آید تا تصمیمات شما را به همان اندازه عوامل اقتصادی مانند تولید محصولات زراعی شکل دهد.

به عنوان مثال ، شما یاد خواهید گرفت که دادگاه خود را با تختخوابهای عجیب و غریب پر نکنید تا مبادا صراحت صبر خود را نسبت به نخست وزیر خود از دست بدهد و پادشاهی را به جنگ داخلی فرو برد. خواهید آموخت که کدام یک از حاکمان همسایه شما می توانند بدون هیچ گونه نتیجه ای مورد ضرب و شتم قرار گیرند و کدام یک علیه شما تجمع خواهند کرد. بسیاری از شخصیت ها خویشاوند هستند و شما می توانید با آنها در جناح های دیگر یا برای مقاصد دیپلماتیک ازدواج کنید ، یا از شر شخصی که به نظر شما آزار دهنده است خلاص شوید.

هنگامی که اقساط قدیمی در این سریال خسته کننده می شدند پس از آنکه یک جناح یک مزیت خردکننده را بدست آورد ، بازیگران بی نظم در اینجا کارهای بسیاری را انجام می دهند تا سه امپراطوری را در تمام طول خود شگفت انگیز نگه دارد. یک نقص تنها ممکن است عجله شما را برای پیروزی خراب کند و لذت بردن از لحظات خیانت ، تکانشگری یا محاسبه ای که باعث شده هر شخصیت در آن شخصیت باشد ، لذت بخش است. این بیشتر با شخصیت هایی که گمان می کنید جاسوسی هستند ، وجود دارد که توسط اربابانشان به این امید که یک فرمانروای دیگر بتواند آنها را به خدمت بگیرد ، پرتاب می شوند. با توجه به زمان و شانس ، جاسوسان ممکن است به مقام عالی در دادگاه هدف خود دست یابند و به مراجعین واقعی خود اجازه می دهند که شهرها و ارتش ها را بدون خونریزی ربودن کنند. با این وجود ، اغلب می توانید اهداف تاریخ آنها را از سابقه اشتغال آنها نتیجه بگیرید.

اشکال همه این ماشینی ها حتی با توجه به استانداردهای Total War یک رابط کاربری بیش از حد است. Three Kingdoms چیزهای زیادی برای انتقال دارد و همیشه این کار را با ظرافت انجام نمی دهید. تصمیم به مضمون نمادها بر روی عناصر چینی مانند شکوفا کردن فن آوری پیشرفته جناح شما به عنوان یک شاخه شکوفه ، شکوفا نیست.

اما پرداخت هزینه برای چنین برنامه نویسی غنی ، لذت بخش و ملودرام قیمت کمی است. Total War: Three Kingdoms حماسه دوره ای بسیار شگرف است که می فهمید بیشترین داستان ها در مورد مردم نوشته شده است نه امپراطوری ها.

96%

Summary

اما پرداخت هزینه برای چنین برنامه نویسی غنی ، لذت بخش و ملودرام قیمت کمی است. Total War: Three Kingdoms حماسه دوره ای بسیار شگرف است که می فهمید بیشترین داستان ها در مورد مردم نوشته شده است نه امپراطوری ها.