Outriders Review

Outriders Review

گرفتن دقیقاً آنچه باعث ژانر شدن ژانر می شود ، این شاید بهترین بازی looter-shooter از زمان Borderlands باشد

اولین اسلحه مناسب شما در Outriders ، آخرین تیرانداز غارتگر است که در آن اطراف مناطق جنگی علمی تخیلی می دوید و هر آنچه را که حرکت می کند منفجر می کند ، استخوان های دشمن را منفجر می کند. گرچه شاید چیزی نباشد که شما در دروازه مدرسه مطرح کنید ، اما این بسیار خوب است. شما اسلحه را برمی دارید ، توضیحات را می خوانید ، از امتحان آن هیجان زده می شوید و نتایج ناامید کننده نیست. این بازی می فهمد که چه چیزی ژانر را تیک می زند: این غنیمت باید دلهره آور باشد ، و خلاقیت جدیدی به عکسبرداری همه جا اضافه کند ، که باید آنقدر سرگرم کننده باشد که ساعت ها تکرار شود.

مخاطب روایی طاقت فرسای بیرونی ها در یک مقدمه گسترده بیان شده است: انسانها از یک کره در حال مرگ به یک سیاره به نام خنوخ فرار کرده اند ، اما – و این کمی شرم آور است – معلوم می شود که خنوخ گرفتار طوفان هایی است که الکترونیک را فلج می کند ، مختل می کند قوانین فیزیک و تبدیل مردم به بیرون.

این طوفان ها برخی از افراد مبتلا به “قدرت ناهنجاری” ماورا طبیعی را نیز درگیر خود می کند و خوشبختانه شما در این گروه قرار دارید ، 30 سال پس از بقیه از خواب بیدار می شوید تا بشریت را در جنگ بر سر منابع کمیاب و گرفتار طوفان ها و بیگانگان کشف کنید. اما مشکلی نیست ، زیرا شما می خواهید همه مشکلات آنها را با اسلحه مرتب کنید.

گفته شده اسلحه ها به طور یکنواخت سرگرم کننده هستند. تفنگ های تهاجمی ، تفنگ های ساچمه ای و موارد دیگر وجود دارد ، اما این راهی است که آنها با قدرت ها و عناصر دیگر بازی ترکیب می شوند و آنها را بسیار لذت بخش می کند. چهار کلاس شخصیت برای اکثر سلیقه های اکشن فراهم شده است ، از آدم کش های سریع و هرم کش گرفته تا تانک ها و تک تیراندازها ، و بخش عمده ای از درخواست تجمع دستورالعمل ها از سلاح ها ، مهارت های کلاس و مودها است ، و سپس برای سلیقه رفتن به میدان جنگ تست.

ساخت کلاس اواسط بازی من ، با استفاده از کلاس Trickster ، که همه چیز در مورد تحرک و فریب است. Trickster می تواند کارهایی مانند دوربری در پشت دشمنان یا کاهش سرعت را انجام دهد و از شلیک های شلیک شده به سیستم های بهداشتی دست یابد. پس از بررسی مهارت ها و حالت ها ، متوجه شدم که می توانم هر زمان که از طریق دوربری می کنم ، به مدت هشت ثانیه آسیب خود را 50٪ افزایش دهم. بعد فهمیدم که مدی دارم که می تواند زمان شارژ teleport را به کمتر از هشت ثانیه کاهش دهد.

بردن این جنگ به قتل عام خنده دار منجر شد. به محض اینکه دشمن خود را نشان می دهد ، من پشت سر او را دوربری می کنم ، او و هر همسایه را با تفنگ ساچمه ای خود را به داخل چشمه های آبشار می کشم ، سپس به محض اینکه تلپورتم برگشت ، به سمت قربانی بعدی ام حرکت می کنم و تکرار می کنم. در حالی که از راه دور دیزلی زنجیر می زنم ، من 50٪ خسارت اضافی را برای همیشه حفظ می کنم. سخت ترین درگیری ها شامل دشمنان و رesسای نخبه می شود ، زیرا من برای پر کردن نوار سلامتی خود در برابر کولاک آتش سوزی به شلیک های منظم کشتن احتیاج دارم ، بنابراین برای گروه های مخلوط مطمئن می شوم که دشمنان کوچکتر را برای پخت و پز در اطراف پراکنده می کنم.

حرکت از طریق دعوا مانند رقصیدن در یک بازی ریتمی است. چشم ها اطراف را برای انواع دشمن اسکن می کنند و مسیری را بین آنها ترسیم می کنند ، برای اینکه بتوانند خسارت را حفظ کنند و موارد اضافی بهداشتی را کاهش دهند ، از طریق teleports به موقع زیگزاگ می کنند. مرگ صحنه فعلی را بازنشانی می کند و تلاش مجدد مانند تمرین یک ملودی است. جوایز با این کار باعث افزایش یا کاهش نادر غارت می شوند. اگر مرتباً به نت های ناخوشایند برخورد می کنید ، یک بریدگی بریزید و آهنگ ساده تری را کمربند بزنید. اگر مثل سیناترا کلاهبرداری می کنید ، چرا برای یک موسیقی بی صدا عکس نمی گیرید؟

این ساخت Trickster مست کننده بوده است ، اما روش های کاملاً مختلفی برای بازی Outriders وجود دارد. هک ، روش های کاملاً متفاوتی برای بازی Outriders به ​​عنوان ترفند دهنده وجود دارد. در صورت تعامل با تعاونی آنلاین که در سراسر کشور ارائه می شود ، کل موضوع بیشتر افزایش می یابد. امتحان کردن قدرت های مکمل مختلف در بین چندین بازیکن بسیار جالب است. جستجوی Enoch به صورت گروهی ، چه مقابله با داستان یا مأموریت های جانبی ، بهترین راه برای بازی است.

همه به دنبال بازی مانند Outriders نیستند ، و اگر گفتگوی چوبی و کلیشه های علمی تخیلی – این همه فرماندهانی هستند که دارای چشم های چشم هستند و دانشمندان دیوانه ای دارند – چیزی نیست که شما شرم آور باشید. اما اگر شما از نوازندگانی هستید که در Doom Eternal به حالت جریانی رسیده اید ، یا با حیرت از Diablo صحبت می کنید ، یا شاید توپخانه موزون Bizarre Creations ‘The Club را به یاد بیاورید ، Outriders با شما صحبت می کند.

همانطور که در ساعات اولیه در سکانس های گفتگوی بی نظیر می نشینید ، تصور اینکه به این بازی پایبند باشید دشوار است. چند ساعت بعد انتخاب منوها ، بلعیدن غارت و ساختن ساخت جدید ، تصور توقف ممکن است دشوار باشد.

85%
عالی

Summary

همانطور که در ساعات اولیه در سکانس های گفتگوی بی نظیر می نشینید ، تصور اینکه به این بازی پایبند باشید دشوار است. چند ساعت بعد انتخاب منوها ، بلعیدن غارت و ساختن ساخت جدید ، تصور توقف ممکن است دشوار باشد.