MotoGP 19 Review

MotoGP 19 Review

آهنگ داغ است ، غرش بانشی از صد اسب ساندویچ شده بین هزار سانتی متر مکعب از فضای موتور هوا را پر می کند و بوی لاستیک سوخته باعث بوجود آمدن جو با عطر غنی آن می شود. هیچ رویدادی دیگر مانند MotoGP در تقویم مسابقه وجود ندارد ، فصلی از هیجان های پر سرعت و خطرناک دو چرخ که در سالهای اخیر برخی از جالب ترین اقدام خود را مشاهده کرده است فوران خواهد کرد زیرا امثال مارک مارکز آن را با جانبازانی همچون والنتینو روسی پشت سر می گذارد. .

این احساسی است که فقط با بستن خود به یک موشک جیب یا تماشای مسابقه MotoGP به صورت حضوری قابل درک است. یا بهتر و ایمن تر از این ، بازی نسخه دیجیتال لیگ برتر موتور سیکلت برتر. در سال گذشته MotoGP 18 هنگام ترک بلوک شروع ، پیچش محکم و برانگیزنده گاز ، اما نتوانست حرکت خود را در دراز مدت حفظ کند.

پر از فعالیتهای فراوان ، تغییر به Unreal Engine 4 یک تغییر دنده ناخوشایند بود در حالی که گیم پلی در پیشنهاد ، احساس یکنواخت و کسل کننده ای در کشش خانه از مسیر داشت. MotoGP 19 در بسیاری از مواردی که ورود سال گذشته را به دنبال داشت ، پیشرفت چشمگیری دارد ، اما هنوز هم وجود برخی از مواردی که موتورسواران هنگام رفتن به چرخش صحبت می کنند وجود ندارد.

حیف است ، زیرا پایه و اساس MotoGP 19 از گذشته قوی تر است. Milestone SRL برای ثابت نگه داشتن سواری ، کار مهارکننده را انجام داده است ، و با وجود اینکه به 30 فریم در ثانیه قفل شده است MotoGP 19 هنوز هم با لایه ای از دقت که باعث می شود هر دوچرخه بدرخشد ، از گوشه و کنار پرواز می کند. اکنون اشتباه نکنید ، هنوز هم وجود دارد که با مدل های کاراکتر و برخی از عناصر شبیه به نگه دارنده های نسل گذشته ، بر روی صفحه نمایش کامل وجود دارد ، اما تصاویر در جاهایی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند می درخشد: در مسیر ، سوار و آن شیطان سرعت بسیار زیبا. ماشین هایی که طرفداران در عمل برای دیدن آنها آمده اند.

یکی از ارتقاء بزرگترها در سال جاری ، این است که چگونه MotoGP نه تنها احساس چالش برانگیز می کند ، احساس می کند که تسلط بر آن طبیعی است. Milestone برای دنباله در حال آموختن دستگاه جدید خود در مورد یادگیری هوش مصنوعی بود ، که در تئوری به معنای هدف قرار دادن مخالفانی است که با شما در پرواز سازگار می شوند. هنگامی که هوش مصنوعی شروع به مسابقه می کند و با شروع یک مسابقه به سختی فکر اصلی را شروع می کند چیز جالبی است و بعد از آن که مسابقه شروع می شود به سرعت شروع به پیشرفت می کند.

اگر Skynet با پوشیدن شماره تی شرت 46 وسواس داشت ، این می تواند MotoGP 19 AI باشد. این یک تکنیک درخشان از فناوری است و اگرچه لحظه ای گنگ مغز دارد ، اما بیشتر وقت شما در یک مسابقه در مسیری می گذرد که رقابت شما در آن قرار می گیرد ، تلاش های شما برای غلبه بر آن را پیش بینی می کنید و در عوض با حیله گری می جنگید. ارزان بودن باند لاستیکی.

این باعث می شود هر مسابقه احساس بسیار زنده تری نسبت به گذشته داشته باشد ، و به جلوگیری از یکنواختی و نگه داشتن انگشتان پا کمک می کند.

یکی دیگر از موارد بزرگ دیگر امسال در قالب یک حالت شغلی اختصاصی تر ، با یک مسیر اختیاری است که اگر شما احساس اطمینان داشته باشید خواهید دید که از طریق Moto2 ، Moto3 و تمام راه های صعود به لیگ برتر MotoGP سیر می کنید. این بدان معناست که دوچرخه های جدید ، موتورهای کوچکتر و عملکرد نوکیا روی کاغذ دارند ، زیرا روی حیوانات جدیدتر 765 سی سی زین می شوید و آنها را برای چرخش در می آورید.

بخش مورد علاقه من در بسته بندی MotoGP 19 ، تور گسترده تاریخ موتورسیکلت است که در حال ارائه است. این یک نامه عاشقانه به نقطه است ، یک حلقه برجسته خیره کننده از بهترین لحظه هایی که MotoGP را در طول سال ها تعریف کرد و فرصتی برای شما برای تکرار آن شکوه است. فرصتی برای خداحافظی با هوندا وجود دارد ، زیرا والنتینو روسی در یکی از مهمترین مسابقه های خود از سال 2003 ، نبرد تایتانیک کیسی استونر در برابر دنی پدروسا در کاتالونیا و وال و باشکوه وین رائینی در یک 500 سی سی یاماها که به تعریف یک دوره کمک کرده است.

این تور دو چرخه ای است که در پایین حافظه قرار دارد و در آن جا که MotoGP 19 می درخشد و به افسانه های این ورزش ادای احترام می کند … و با این وجود ، هنوز هم آن جرقه از دست نمی رود.

تعیین دقیق آن دشوار است ، اما بین هوش هیجان انگیز پرتاب شده به شما ، حالت حرفه ای گوشتی و حتی افزودن MotoGP eSport که زمینه را برای رقابت آنلاین فراهم می کند ، MotoGP کاری برای گرفتن شادی از سوار شدن به موتور سیکلت دقیق نمی کند. . عجیب است ، زیرا همه مواد موجود در کاغذ روی کاغذ هستند. مدل های دستی با دوچرخه معتبر هستند ، این صدا باعث می شود گوش های گوش شما به فراموشی سپرده شود و انواع دوچرخه های ارائه شده خیره کننده است.

اما احساس ، ظرافت های ظریف هر دستگاه متوسط ​​فقط در آنجا نیست. اگر دوچرخه را در MotoGP 19 سوار کردید ، همه آنها را رکاب زدید و آن بازخورد مهم که برای انتقال هیجان خلبانی یکی از خطرناک ترین ماشین های مسابقه ای که تاکنون ساخته شده است ، ضروری است. من واقعاً نمی توانم تفاوت بین یک مسابقه Moto2 و یک مسابقه MotoGP را احساس کنم ، مهم نیست که چقدر زمان در طول تمرین یا گذراندن گزینه ها قرار دهم. به سادگی وجود ندارد.

و این به این معنی نیست که می توان آن را احساس ناخوشایند کرد. سال گذشته TT Isle of Man: Ride on the Edge این احساس را میخکوب کرد و هنوز معیار آنچه در یک مسابقه اتومبیلرانی باید در عصر مدرن باشد قرار دارد. MotoGP 19 بدون شک تجسم قطعی ورزش واقعی پادشاهان است ، اما فقط فاقد آن جادوی کمی است که می توانست به مقام اول برسد.

70%

Summary

اما بین هوش هیجان انگیز پرتاب شده به شما ، حالت حرفه ای گوشتی و حتی افزودن MotoGP eSport که زمینه را برای رقابت آنلاین فراهم می کند ، MotoGP کاری برای گرفتن شادی از سوار شدن به موتور سیکلت دقیق نمی کند. . عجیب است ، زیرا همه مواد موجود در کاغذ روی کاغذ هستند. مدل های دستی با دوچرخه معتبر هستند ، این صدا باعث می شود گوش های گوش شما به فراموشی سپرده شود و انواع دوچرخه های ارائه شده خیره کننده است.