Attack on Titan 2: Final Battle Review

Attack on Titan 2: Final Battle Review

اگر چیزی در مورد Attack on Titan وجود داشته باشد ، این است که بازی ها مرا به تماشای انیمه سوق دادند. به نوبه خود ، این باعث شد که من مانگا را به شکل قریب الوقوع بسیار عالی بخوانم. غالباً شما هیجان و حتی گاهی پیچیدگی یک انیمیشن را هنگام تبدیل به فرم بازی به درستی نمایش نمی دهید. توسعه دهنده Omega Force توانسته است این بازی را با Attack on Titan بازی های خود بدست آورد و آنها فقط با گسترش بازی دوم با Attack on Titan 2: Final Battle ، این کار را بهتر کردند.

طبیعتاً با دنبال کردن و پوشاندن Attack on Titan و Attack on Titan 2 ، ما همیشه قصد داشتیم برای انجام اقدامات تایتانیک بیشتر به شانس بپردازیم. اگر با کارهای دیگر Omega Force ، در وهله اول سری Dynasty Warriors آشنا هستید ، قصد ندارید خود را از آنچه در این نمایشگاه برای Attack on Titan 2. نمایش داده شده ، غافلگیر کنید. Final Battle محتوای کمی جدیدی از جمله قسمت داستانی از فصل سوم انیمه ، چیزی که در واقع هنوز تمام نشده است.

بنابراین ، اجازه دهید در مورد داستان صحبت نکنیم بلکه آنچه در اصل طیف گسترده ای از مطالب است که در این گنجانده شده است. در مرحله اول ، این بازی اکنون حاوی وسیع ترین میزبان کاراکترهاست که در این سریال قابل استفاده هستند ، دارای فهرست بیش از چهل نفر ، از جمله شخصیت ایجاد شده خود شما که به شما امکان می دهد از طریق دیدگاه یک کادوی تصادفی که در آن بازی می کند ، از طریق حوادث انیمه بازی کنید. اتفاق می افتد که در هر رویداد اصلی که بر بشریت تأثیر می گذارد ، شرکت داشته باشد. باگگر ناخوشایند هرگز R&R نمی شود.

به طور طبیعی ، درگیر شدن در همه چیز ، شما به روش های جدیدی برای مبارزه با تایتان ها نیاز خواهید داشت. آیا نیروهای امگا شما را با تعداد زیادی سلاح جدید از جمله سلاح های برد جدید (اسلحه) برای استفاده در برابر تایتان ها و دشمنان بشر پوشانده اید. اعطا می شود ، می خواهید هنگام جنگیدن با تیتان ها به تیغه ها بچسبید ، آنها در برابر نقاط ضعف آنها مؤثرتر هستند و خوشبختانه تنوع مناسبی نیز در اینجا وجود دارد.

آنچه شما باید از استفاده آنها بسیار هیجان زده باشید ، فوق العاده سلاح های جدید است که در اصل اسلحه هایی با کاربرد محدود هستند. نسخه غوغای این Thar Spear است که در هنگام پرتاب با ضربه منفجر می شود ، در برابر صدمات بسیار زیاد و قدرت پاک کردن بعضی از تایتان های کوچکتر منفجر می شود. در مورد نسخه متغیر ، خوب آنچه که می توانست کمی تپانچه باشد ، به یک اسلحه گاتلینگ تبدیل می شود که بیشتر از خوشحال کردن اشک هر انسان یا تایتانی را که در مقابل آن قرار داده اید ، اشک خواهد بود.

برای اولین بار ، Omega Force بازی را برای کسانی مثل من که مهارت ناوبری یک خفاش کور ، ناشنوا و گنگ را دارند ، کمی راحت تر کرده است. اکنون ، در حالی که شما در حال جنگ هستید ، کمک کنترلی وجود دارد ، اجازه دهید بازی به شما در هدف قرار دادن و حمله مستقیم به تایتان کمک کند. من با چرخ دنده تحرک همه کاره بی فایده خواهم بود ، بنابراین هرگونه کمک مفید است.

بنابراین در حالی که تعداد کاراکترها افزایش یافته است ، ویژگی اصلی و برتر جدید یک تغییر دهنده بازی برای Attack on Titan است. این هم جایی است که ذکر من درباره کارهای قبلی امگا به مرحله اجرا در می آید. ویژگی و ویژگی بازی جدید با نام تجاری Attack on Titan 2: Final Battle Territory Recovery Mode است که در واقع می توانید فانتزی AoT خود را انجام داده و به خارج از دیوارها بروید و از آن پس می توانید زمین های از دست رفته علوم انسانی را پس بگیرید. همچنین ، می توانید تیم خود را با استفاده از گزینه های سفارشی سازی مانند نام ، نماد و موارد دیگر تنظیم کنید.

در این حالت شما می توانید از یک اردوگاه پایه ، اردوگاهی استفاده کنید که بتوانید از منابع خود برای به روزرسانی پایگاه خود استفاده کنید و در مورد اسلحه های جدید تحقیق کنید ، همچنین با تعداد کاراکترهایی که قفل کرده اید و به درون گروه خود آورده اید ، صحبت کنید و بهبود یابد. روابط خود با آنها و افزایش گزینه های گفتگو که در اختیار دارید. خوشبختانه ، اگر نمی خواهید از حالت داستان برای باز کردن قفل کاراکترها بازی کنید ، همیشه می توانید آنها را در بازیابی سرزمین باز کنید ، که خوشبختانه شامل افرادی است که در این مرحله در غیر این صورت مرده اند.

دامنه و مقیاس این باید جذاب ترین باشد. در هر نقشه هفتاد مرحله در منطقه بازیابی سرزمین وجود دارد ، جایی که شما و تیم گسترش دهنده خود به بیرون هل می دهید و این سرزمین را پس می گیرید. این هفتاد مرحله نیز به مناطق مختلفی تقسیم می شود که هر منطقه رئیس خود را دارد. این مأموریت ها همچنین به طرق مختلف ، از جمله در زمین و اهداف ، متفاوت هستند ، گاهی اوقات به عنوان مأموریت شکار ساده برای کشتن تایتان های خاص ، در موارد دیگر برای شخصیت های جدید یا موارد دیگر استعدادیابی می شوند. از طرف همه حساب ها ، این روشی است که توسعه را برای من ایجاد می کند.

شکی نیست که با میزبان مطالب جدید ، طرفداران بازی بیش از اینکه از Attack on Titan 2: Final Battle خوشحال شوند. نه تنها می خواهید داستان فصل 3 این انیمیشن را مرور کنید ، بلکه یک حالت بازی تمام عیار جدید را نیز در حالت Territory Recovery دریافت می کنید ، که به شما امکان می دهد هر شخصیتی را از گذشته برگردانید و آنها را وارد کنید. تیم خیلی شخصی شما

Attack on Titan 2: Final Battle در مدت زمان کمی بیش از یک ماه ، در تاریخ 5 ژوئیه 2019 به رایانه های شخصی ، PS4 ، Xbox One و Nintendo Switch خواهد رسید. برای کسانی که بازی پایه را دریافت نکردند ، شما خواهید بود. قادر به خرید آن و گسترش Final Battle به عنوان یک بسته کامل در خرده فروشی یا دیجیتال. اگر خود بازی پایه را انجام می دهید ، می توانید به سادگی “بسته نهایی ارتقاء نبرد” را در فروشگاه دیجیتال معادل خود بخرید.

85%