F1 2019 REVIEW

F1 2019 REVIEW

F1 احتمالاً یکی از بزرگترین ، اگر نه بزرگترین ، ورزش های مسابقه ای در حال حاضر قوی است. این از سال 1950 شروع شد و در 69 سال گذشته ، ما افسانه های واقعی را دیدیم. چنین بزرگی هایی مانند سنا ، شوماخر و اخیراً ، وتل و همیلتون را شامل می شود. من می توانم ادامه دهم و ادامه دهم ، اما من اینجا نیستم که به طور مستقیم در مورد ورزش صحبت کنم ، من اینجا هستم تا در مورد انتخاب سالانه Codemasters در مورد این ورزش صحبت کنم. بزرگترین و سریعترین سؤال اینجاست که آیا F1 2019 به صورت قطبی ظاهر می شود یا عقب می ماند؟ خوشبختانه خانمها و نجیب ها ، سابق است.

دومین سؤال بزرگ این است که آیا کسانی که بازی F1 2018 (که فقط ده ماه از آن گذشته است) دارند یا نه ، دلیل زیادی می گیرند که این مسئله را تحمل کنند و به این کار ادامه دهند؟ جواب این سوال کاملاً سیاه و سفید نیست. من این را خواهم گفت؛ اگر مثل من باشید و مدت زمان زیادی را با رسانه بازی F1 نگذرانده اید ، منفجر خواهید شد. با این حال ، اگر هنوز هم در حال بازی کردن سلف فوری این بازی هستید ، با وجود برخی پیشرفت های کلی و چند مورد جدید ، ممکن است چیزهای کمی امن و آشنا پیدا کنید.

این عادلانه است که بگوییم وقتی صحبت از مسابقه ای می شود که یک واقعه واقعی را تکرار می کند ، می خواهید بازی گفته شده تا حد ممکن به آن تجربه نزدیک باشد. بازیکنان خواهان احساس واقعی از مسابقه در مسابقات در کنار انتخاب بزرگی از اتومبیل ها و آهنگ های بسیار دقیق هستند. به ذکر برخی از کنترل های عالی و سفارشی سازی های زیاد نیست. خوب ، مردمی ، من با خوشحالی می توانم گزارش دهم که این بازی همه چیز را دارد. برای من ، حداقل ، این تقریباً به F1 نزدیک است که من همیشه احساس کردم ، بدون اینکه تماشا کنم یا در این ورزش شرکت کنم ، یا مهمتر از همه ، این یک انفجار خوب لعنتی است.

F1 2019 تا آنجا که تنوع حالت و محتوای آن پیش می رود ، تمام کرک های معمولی را که انتظار دارید از این سری ها داشته باشید ، بسته بندی می کند. اصلی ترین چیزی که شما را به سمت خود جلب می کند ، شغل F1 است. اینجاست که شما راننده خود را در میان جنس ، نام و مکان ایجاد خواهید کرد و به رقابت می روید. بازیکنان به عنوان یک مسابقه آینده F2 شروع می کنند ، که در آن شما باید از راه او برای رسیدن به عنوان قهرمان F2 قهرمان شوید و با این کار جهشی بزرگ به F1 می رسد. اینجاست که سرگرمی واقعی شروع می شود ، و مطمئناً جایی که بازی بیشتر باز می شود.

پس از ورود به بازی ، این بازی به شما امکان می دهد با تمام پیشنهادات صنعت انتخابی برای انتخاب ، افرادی را که می خواهید برای آن مسابقه دهید انتخاب کنید. از مک لارن تا مرسدس ، درست از طریق فراری و تعداد زیادی از افراد مورد علاقه دیگر. با این حال ، اینجا است که من یک و تنها بازی خود را پیدا کردم. برای تازه واردان بسیار در دسترس نیست. منحنی یادگیری بسیار شیب دار است ، به خصوص کنترل ها احساس می کنند کاملاً مبتنی بر جانباز هستند. مطمئناً ، کمکهای زیادی برای تکیه کردن وجود دارد ، اما با این وجود ، بسیاری از تنظیمات و تمرین در اینجا جهنمی به همراه دارد.

همه چیز از تبدیل به حساسیت بیشتر می شود ، و در نتیجه بازخورد های گشاد زیادی را مجبور می کند. این در حالی است که با کلی کردن کار ژل کردم و کمی بیشتر از آن زمان برای پیدا کردن بازخوردی که برای سبک بازی من مناسب است. این به هیچ وجه یک معامله کننده نیست ، اما حداقل من انتظار داشتم که در مراحل ابتدایی بازی آسان تر هضم شود. در هر صورت ، هنگامی که با فیزیک و مکانیک پیوند برقرار کردید ، واقعاً چیزی شبیه F1 2019 وجود ندارد. هر قدر عمیق باشد کاملاً جذاب است.

اگر F1 را دنبال کنید ، می دانید که مسابقه در F1 هرگز مربوط به راننده نیست بلکه تیمی است که راننده به آن تعلق دارد. کل واحد باید با هم کار کند تا برنده ها را جلب کند و آنها را به حساب آورد و این بازی در تکرار کردن آن بدون هیچ گونه احساس خسته کننده و کسل کننده ای کار قابل توجهی انجام می دهد. این صحت شنیدن صحبت تیم شما با شما و توصیه به شما در هر مسابقه هیجان انگیز غیر واقعی است ، و شما خوب است که به این توصیه توجه کنید ، زیرا رفتن به روش مخالف می تواند بعداً در بازی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

همانطور که گفتم ، عمیق است این بازی دارای یک حالت R&D است که درون حرفه ای ساخته شده است ، و این جانور مانند یک بازی به خودی خود با مقدار کاملی که می توانید آن را ارتقا دهید و برای عوامل مختلف برای وسیله نقلیه خود هزینه می کند ، عمل می کند. به طور طبیعی ، هرچه سرمایه گذاری بیشتری انجام دهید ، چیزهای پرهزینه تر می شوند و هرچه عمیق تر می شوید ، همه چیز گرانتر و گسترده تر می شوید ، اما برخلاف بسیاری از همسالان بازی ، واقعاً می توانید احساس کنید که هر به روزرسانی که برای آن کار می کنید سخت است. این نه تنها باعث می شود مسابقات بعدی احساس قدرت کنند بلکه هر شاهکاری نیز کسب می کند.

F1 2019 همچنین برخی از فاکتورهای انتخابی را تحت تأثیر قرار می دهد که چگونه تیم شما هنگام کار در حرفه شما پاسخ می دهد. این گزینه ها همیشه ساده نیستند ، اما مطابق گفته ها تمایل دارند قلاب به طعمه وصل شود. یک لحظه تحت تأثیر قرار دادن تیم خود قرار خواهید گرفت و امتیاز مهارت را با آنها به دست می آورید ، و در مرحله بعد ، همه شخص آزاده از شما متنفر می شوند و بندرت می خواهند با شما همکاری کنند. مهمترین موفقیت این است که بدون توجه به تأثیراتی که از آن برجسته می شود ، انتخاب هایی را انتخاب کنید که احساس حق با شماست.

هنگامی که شرایط مبتنی بر انتخاب را ملاقات می کنید ، مطمئناً می خواهید همه گزینه های خود را بخوانید و با دقت انتخاب کنید ، چه بازگشتی نامطلوب داشته باشد یا نه. این فقط زندگی است ، بین توزیع امتیاز به منظور بهبود قابلیت های خود ، بهبود اتومبیل خود در استفاده از به روزرسانی ها و گرفتن صلاحیت ها ، مسابقه ها و مصاحبه ها ، F1 2019 واقعاً مانند یک قدم جلو نه تنها برای سری بلکه بازی های مسابقه ای در کل احساس می کند. تمام تجربه مانند یک بازی است که شما را نه تنها پشت فرمان یک ماشین بلکه در ذهن یک حرفه ای قرار می دهد.

پس از تجربه در دست داشتن ژل ، سخت به دنبال بهانه ای برای خاموش کردن آن خواهید بود. تقریباً هر جنبه F1 2019 احساس وزن ، لازم و روان می کند ، نه فقط بخاطر آن. این که آیا شما مقاومت اصلی خود را در بین چندین مکانیک بهبود می یابید ، تیم های مختلفی را وزن می کنید (همه اینها به دنبال کیفیت های منحصر به فرد در مسابقه هستند) یا اینکه شما فقط لاستیک را می سوزانید ، چیزی کاملاً شبیه احساس شما نیست. این. عمیق است ، تصفیه شده است ، مسابقه را به یک سطح کاملاً جدید سرگرمی می برد.

البته ، پس از پایان کار با کمپین عمیق ، هنوز باید کارهای دیگری انجام شود. این بازی حالت های برگشتی مانند Time Trial و Championship و Grand Prix را به همراه دارد. در حالت کلی ، این حالت ها فقط ارزش پخش و عمق محتوای قابل توجه بازی را تقویت می کنند ، با افزودنی های شسته و رفته مانند نمایشگاه ها و حالت تئاتر به شما امکان می دهد تا از هر زمان دیگری به اتومبیل ها نزدیک شوید و از طریق مسیر حرکت کنید. در این صورت کار خوبی است ، زیرا وضوح بصری در اینجا برجسته است ، و یک قدم نسبتاً عظیم از مواردی که در F1 2018 مشاهده شده است.

سطح جزئیات در هر دو نمایش تصویری و صوتی برخلاف هر چیز دیگری است. همه این اتومبیل ها در هر چهارچوب خیره کننده به نظر می رسند ، حتی اتومبیل های قدیمی که با Senna و Prost DLC به شما داده اند ، بخشی به نظر می رسند. جهنم ، به همان اندازه که به نظر می رسد مرموز ، حتی توفنده و تماشای ماشین شما در حین شکسته شدن به نظر می رسد ، اصیل و به خوبی تحقق یافته است. این یک بازی زیبا و زیبایی است که به خصوص در طراحی آهنگ ثبت شده است ، این که همه آنها شگفت انگیز و کاملاً صریح به نظر می رسند (با صدای Keanu Reeves) خیره کننده است.

صدا ، همانطور که در بالا به آن اشاره شد ، به همان اندازه قابل تحسین است. هر ماشین ، هر اکشن و هر اتفاق بین آن ، سر و صدایی مجزا دارد و عمق اینجا فقط چقدر کار را برای عرضه آن در سال جاری میلادی تقویت کرده است و این نیز قطعاً انجام می شود. اکنون بسته به تنظیمات شما ، مسابقه به بازیکن متفاوت خواهد بود ، اما برای من ، هنگامی که منطقه راحتی خود را پیدا کردم ، فقط می توانم این بازی را بخوانم و ستایش های خوبی را بخوانم. مانند یک رویا کار می کند ، اگر خوب ، رویایی بلند ، پرتنش و مرتباً بر اساس ثانویه پرانرژی بود.

با این حال ، این یک کار خوب تنظیم شده است ، و من بدون شک با هواداران بازگشت و افراد تازه وارد نیز به خوبی فرو می روند. کسانی که به دنبال سفارشی سازی عمیق ، یک کامیون از عمق محتوا ، آزادی بازی کردن آهنگ ها هستند ، هرچند که مناسب می بینند ، و همه نوآوری های این سریال تاکنون شناخته شده است ، از آنچه در اینجا وجود دارد خوشحال خواهند شد. مطمئناً عادت می کند که مطمئناً در دسترس ترین مسابقه ها نیست ، و مطمئناً ، ممکن است فقط مثل F1 2018 روی کاغذ احساس شود ، اما با آن تحمل کنید ، زیرا این امر شما را به طریقی بیشتر از یک سورپرایز می کند. .

89%

Summary

F1 2019 در پله های بسیاری از پیشینیان خود پیروی می کند ، این است که همه آنچه را که قبل از این اتفاق افتاده است می گیرد و باعث پیشرفت های گسترده ای در صفحه می شود. در حالی که هنوز هم به اندازه یک بازی نزدیک به کمال نیستید ، مشخص است که این سریال در مسیر صحیح قرار دارد. به نظر می رسد شگفت انگیز است ، خوب بازی می کند ، و محتوا زیادی برای شیرجه رفتن وجود دارد. این که آیا شما تازه وارد هستید یا از F1 2018 می روید ، می توانید در اینجا شگفت زده شوید و لذت ببرید.