Dragon Quest Builders 2

Dragon Quest Builders 2

ادعای قدیم “کتاب را با پوشش آن قضاوت نکنید” فقط به مواد چاپی اعمال نمی شود. هنگامی که شما برای اولین بار تصاویر و تصاویری از Dragon Quest Builders 2 را مشاهده می کنید، آسان ساختن بازی به عنوان یک بازی بسکتبال دیگر ساخت بلوک است. اما Dragon Quest Builders 2 بیش از آنچه که در مورد جمع آوری مطالب خود، تولید شی، بازی بلوک تخمگذار، انجام می شود. گیم پلی بازیابی مجازی آن، در بین جمعیت، با گرما، شادی، و جذابیت است که سری سری اژدها را به طرز خوشحالی به یاد ماندنی می اندازد.

Dragon Quest Builders 2 با شخصیت بازیکن شما شروع می شود، یک سازنده با توانایی حرکت و ایجاد اشیاء، سرازیر کردن رشته ها در یک مجمع الجزایر عجیب و غریب. مدتها پیش این جزایر با یک تمدن بزرگ رشد کردند – تا زمانی که یک فرقه به نام “بچه های هارگون” قدرت را به دست آورد، همه چیز را از دست داد و تمام کسانی را که با آن درگیر ساختن چیز جدیدی بودند را منع کرد. این برای شما و دوست مرموز شما، یک پسر پر سر و صدا و تهاجمی به نام Malroth، برای از بین بردن فرقه بر روی مردم و بازگرداندن این جزیره به شکوه سابق خود، یک بلوک در یک زمان است. مانند Dragon Quest Builders اصلی در مورد آنچه که اگر برای Endeavor اصلی Dragon Quest انجام شود، Dragon Quest Builders 2 End Of Dragon Quest II را به پایان می رساند و آن را روی سر خود قرار می دهد اما شما نیازی به آن ندارید آشنا با آن بازی برای لذت بردن از بسیاری از این یکی. (شما چندین فراخوانی را درک خواهید کرد).

حلقه گیم پلی اصلی در Dragon Quest Builders بسیار رضایت بخش است. شما یک جزیره مرکزی، جزیره بیداری، که مانند یک ماسهبازی بزرگ عمل می کند، همراه با چند جزیره دیگر که بزرگ و کوچک هستند و شما می توانید به جمع آوری مواد و پیشرفت اصلی داستان مراجعه کنید. جزایر بزرگتر همه تلاشهای بزرگ و جامع برای بازگرداندن مرکز تخریب جمعیت را انجام می دهند که شما با تکمیل چندین مأموریت کوچکتر برای ساخت امکانات، پیدا کردن مواد جدید، کمک به NPC های فردی و کشف مناطق مختلف، انجام خواهید شد. تکمیل این ماموریت ها با تشکر از کسانی که به شما کمک کرده اند، به شما پاداش می دهد، که به نوبه خود دستورالعمل های ایجاد آیتم جدید را فراهم می کند، مهارت های NPC ها را در پایه بهبود می بخشد و شخصیت های بیشتری را به این منطقه برای کمک به ساخت و ساز، کشاورزی، معدن ، و هیولا قتل. هنگامی که شما در نهایت تلاش اصلی طولانی در هر جزیره بزرگ را کامل، چندین NPC با شما به جزیره بیداری بازگشت، مشتاق کمک به شما در ساخت شهر منحصر به فرد خود و اجازه شما به طور کامل وحشیانه با شهر خلاق خود را اجرا کنید – مفاهیم ساختمان

بخشی از آنچه این حلقه گیم پلی اینگونه انجام می دهد این است که انجام این ده ها تن از ده ها تن از دستورات کوچک برای NPC به ندرت خسته کننده می شود. شخصیت هایی که در Dragon Quest Builders 2 ملاقات می کنید، پر جنب و جوش و پر از شخصیت (و لهجه های خنده دار) هستند و به آنها کمک می کند تا از نیازهای خود برای دریافت شادی های دلسوز خود احساس خوبی داشته باشید. به لطف استمرار و مهربانی شما، لذت تماشای یک شهر را از یک سری کارهای بسیار ضعیف از کلاه گیس های شگفت انگیز به یک جامعه پر رونق می دهید. هنگامی که یک ساختمان جدید را تکمیل می کنید یا یک کار کامل را انجام می دهید، مردم جمع می شوند تا برای تحقق بخشیدن به آنها ظاهر شوند و شما را با نقاط قوت و ضعف خود بپوشانند – پاداش ساده ای است که در عین حال احساس شگفت انگیزی می کند.

همچنین کمک می کند که جهان خود را بسیار سرگرم کننده برای کشف است. تنظیمات متنوعی که در جستجوی خود در آنها پیدا می کنید انواع مختلفی برای کشف وجود دارد: تپه های بلند، سواحل شنی، غارهای زیرزمینی مخفی، ویرانه های باستانی، بوته های غرق شده و غیره. شما در محیط گسترده گسترده Dragon Quest Builders 2 می توانید مقدار زیادی را بیابید و از طریق کشف، شما به شدت با مواد نادر، مأموریتهای طرفی اختیاری، بعضی از پیمانکاران NPC جدید و حتی چند پازل ساده که پاداش خوبی را پس از اتمام دارند، پاداش می دهید. . حتی چند جزیره کوچک به صورت تصادفی تولید می شود که می توانید آن را در هر زمان که بازدید می کنید تجربیات تازه ای را ارائه دهید، به شما این امکان را می دهد که محیط های جالب توجهی را بدست آورید، مجموعه ای از مواد منحصر به فرد و نادر را جمع آوری کنید و آنها را برای ساخت خانه شهر رویاهای شما

مطمئنا، این بازی Quest نخواهد بود بدون بسیاری از طرح های هیولای مورد علاقه سری. در حالی که چند غیر انسانی برای شما دوستانه هستند، اکثر هیولا هایی که با آنها مواجه می شوید، قاطعانه پیروان فرزندان هارگون هستند و نیازی به چیزی ندارند تا از بین بردن شما و همه چیزهایی که شما ساخته اید. اگر میخواهید در ساختمان بمانید، باید با آنها مبارزه کنید. متاسفانه، شما یک سازنده هستید، نه یک جنگنده، به همین دلیل است که توانایی مبارزه برای بسیاری از بازی ها کاملا فاقد آن است.

به عنوان یک نتیجه، مبارزه باد تا ضعیفترین بخش بازی است. در حالی که این یک پیشرفت قابل توجه در مورد اژدها تلاش های سازنده است، ارائه شما کنترل بیشتری بر شخصیت خود و آوردن NPCs به ترکیب برای کمک به شما در مبارزه، آن را هنوز احساس می شود بسیار راحت ترین زمان – شما فقط اجرا به دشمنان، آنها را با چند حمله اساسی اسلحه، و امیدوارند که آنها را زودتر به جای بعد از مرگ. جنگجویان NPC که به اعزام شما پیوستند و زمانی که پایگاه ها و شهر شما نیاز به دفاع دارند، برای مبارزه با دشمنان بسیار مفیدتر از آنچه که بیشتر وقت دارید، مخصوصا Malroth، که در مورد هیولا خرد کردن یک حیوان مطلق است. من اغلب خودم را فقط انتظار مالروت برای پایین آوردن سلامت دشمنان قبل از اینکه وارد شدم برای پایان دادن به آنها و جمع آوری EXP و غارت. مبارزات رئیس با استفاده از برخی از ترفندهای مربوط به توانایی های سازنده خود که آنها را به طور قابل توجهی جالب تر از دعوا عادی، اما آنها چند و دور از بین. حداقل مبارزه تمرکز اصلی بازی نیست، و توانایی های جدید و مواردی که شما در حال پیشرفت می توانید با تخریب دشمن ایجاد می کنید – اما مبارزه هرگز قطع نمی شود مانند حواس پرتی مزاحم به آنچه که شما می خواهید برای انجام بیشتر: کشف و ساخت چیز.

اما هر مشکلی که در بازی وجود دارد، به سرعت توسط هر چیز دیگری حذف می شود. Dragon Quest Builders 2 خوب عمل می کند. شخصیت ها با گفتار زیبا نوشته شده اند (اگرچه گاهی اوقات آنها بسیار باحال هستند)، شما مواد زیادی را برای کار در طول بازی برای ساخت و سفارشی کردن شهر خود و همه چیز از کنترل ها به تصاویر و صدا به رابط، احساس دعوت، جذاب و سرگرم کننده است. گاهی اوقات، کمی متن کوچک است که سخت است بخواند (مشکل در هنگام بازی در حالت دستی روی سوئیچ بدتر می شود)، اما اکثریت قریب به اتفاق وقت برای ساختن آن بسیار سخت است.

هنگامی که شما اولین تلاش اصلی این بازی را پاک کرده اید، بازی آنلاین همکاری شما باز می شود. متاسفانه، در حالی که شما نمیتوانید کمپین را در یک جلسه همکاری برگزار کنید، همچنان مجاز هستید در جزیره بیداری در کنار یک دوست یا سه نفر بنا شوید. همکاری با هم برای ساختن جزیره شما بسیار شبیه به بازی انفرادی است، شاید حتی بیشتر – و موارد سفارشی سازی مختلفی که می توانید در طول این جلسات استفاده کنید، جذابیت زیادی برای جلسات اضافه می کنند. در آزمایش ما، جلسات با بازیکنان دیگر واقع در شمال امریکا به آرامی با ضعف قابل ملاحظه ای از بین رفت. اگر می خواهید نشان دهید اما احساس داشتن یک حزب بلوک مجازی را احساس نمی کنید، همچنین یک هیئت مدیره تبلیغاتی وجود دارد که بازیکنان از سراسر جهان می توانند پست ها، برچسب ها را به اشتراک بگذارند و عکس های موجود در بازی هایشان را به اشتراک بگذارند.

Dragon Quest Builders 2 یک بازی عالی است که با ترکیب اکتشاف، sandbox ساخت، تلاش و مدیریت شهر به یک بسته لذت بخش تبدیل می شود که با خوشحالی می تواند وقت شما را جلب کند و لبخند بزرگی بر روی صورت شما قرار دهد. این نوع از بازی است که شما قصد دارید برای مدت کوتاهی بازی کنید، فقط برای پیدا کردن آن ساعت ها زمانی که شما موفق به کشف آن شدید. وقتی این بلوک مربع بزرگ را در جعبه می بینید، این یکی را رها نکنید – شما در یک پیچ و تاب بسیار سرگرم کننده در بنیاد بازی عالی از دست خواهد رفت.

90%