ELDER SCROLLS ONLINE: ELSWEYR REVIEW

ELDER SCROLLS ONLINE: ELSWEYR REVIEW

Elder Scrolls Online کمی شبیه skooma است. در ابتدا، آن رطوبت، نارنجی و ناقص بود مانند شکر ماه که ماده پایه است. با این وجود، من هنوز هم غرغروی یک برگ Nirnroot را برای کشیدن یک خط چربی از بهترین تنیس جنگل گم کرده ام. با گذشت زمان، Dunmer آن را نگه داشت (به اندازه کافی جالب، Morrowind اولین گسترش آنلاین بود)، اسلحه کشنده چیزی بود و کل جهان در یک جهان که زمان آن را به آرامی تصفیه شده، کاوش و قدردانی گرفتم توسط مخاطب آن دو بعد توسعه و ESO در سراسر جهان مانند skooma در صدها کاروان خجیتی حمل می شود. همانطور که سالها ادامه دارد، ستایش جهانی برای محتوای معمول DLC و گسترشهای بسیار جلا داده شده در راه Morrowind و Summerset دریافت شده است. سومین انبساط عمده، السویر، ما را به خانه خجیت می برد، و توسط Talos، شما می خواهید این را بررسی کنید. این کتیبه های قدیمی ما در حال حاضر: بررسی Elsweyr است.

هشدار قبل از ادامه هرچه بیشتر خواننده عزیز. اگر ESO را دوست نداشتید، Elsweyr ذهن شما را تغییر نخواهد داد و شما را به عقب برمی گرداند. Zenimax Online به بازی خود متعهد است و Elsweyr ESO بیشتر است. علاوه بر این، من هنوز هم از طریق داستان کار می کنم تا در این زمینه تعداد زیادی از اسپویلر ها وجود نداشته باشد.

شما لازم نیست بازی های قبلی را بازی کنید تا داستان را در Elsweyr به روز کنید، اما همانطور که با تمام گسترش هایی که در زمان دورتر از زمان شروع اولیه به جلو حرکت می کنید، شخصیت های مداوم که جانبازان تشخیص می دهند وجود دارد و بازیکنان جدید برای اولین بار خواهند دید. یک دلیل برای شروع یک شخصیت جدید در این زمان وجود دارد؛ کلاس necromancer (بیشتر در آن بعد). هر توسعه دارای منطقه آموزشی خاص خود است و ضروری است که آن را از طریق حداقل یک بار بازی کنید تا صحنه را برای السویر تنظیم کنید. نسخه کوتاه این است که Abnur Tharn (از کمپین ESO اصلی) موز را رفته، به احتمال زیاد با الهه اژدها به Elsweyr حمله کرد. آیا اسطوره جمعی برای اژدها خشمگین است؟ السویر برای پاسخ به این سوال و بسیاری دیگر سوالاتی را مطرح می کند.

اوه، و همه اینها توسط Wrathstone، یک DLC مبتنی بر سیاه چال، آغاز شد که آغاز قرون داستان یک ساله به نام فصل اژدها بود. من معمولا کسی نیستم که از روایات متصل و به روز رسانی داستان ثابت در RPG های من شکایت کنم … بنابراین من نمی خواهم.

در حال حاضر فقط به شما (و تنها شما!) به عنوان تنها فرد صالح در Elsweyr برای بررسی حملات اژدها و جلوگیری از Euraxia قبل از او چیزی بدون شک، بد، احمق، و یا ترکیبی از هر دو. در حالی که این همه در حال وقوع است، هرج و مرج خجیتی، گوش های خزدار خود را خم می کند تا بیشترین فعالیت را انجام دهد. من، البته، به طور گسترده ای منصفانه به مأموریت های السویر است. ESO همیشه خود را بر روی داستان هایی که دنیای کوچک خود را در تصویر بزرگتر ایجاد می کند، تحسین می کند. یکی از جذاب ترین مأموریت های موروثی است که یک مورخ با یک قطعه عامیانه به سرقت رفته است، تنها برای پخش کردن کشف می کند که سحابی جاودانه خدای خجیتی کمی خسته شده است، همه قطعات قطعه را سرقت کرده و در سراسر زمین پرتاب کرده است. به شما این امکان را می دهد تا تمام قطعات را با هیچ چیزی بیش از معما کتابی به دست بیاورید، در حالی که کمی گرگ وحشی به نظر می رسد و جیغ می زند.

Elsweyr خود ناامید کننده است کوچک است. اگر چه Auridon و Vvardenfell از اندازه های مشابه هستند، برای 50 پوند انتظار می رود که یک نقشه مناسب و معقول باشد. بخشی از این به خاطر انتظارات قابل توجه من در مورد اندازه در برابر محتوای واقعی است. شمال السویرر به شدت به یک منطقه نسبتا کوچک می پیوندد. شش چیز جدید (بازداشتگاه های عمومی باز) وجود دارد که شما بدون آن می توانید از آن استفاده کنید. یک دادگاه کاملا جدید به نام Sunspire، معادل اشاعه ESO و همچنین دو زندان عمومی عمومی است که به عنوان کمی برای همه آزادانه با داستان مستقل عمل می کنند. فقط در حال اجرا، کشتن برخی از افراد بد با برخی از دیگر بازیکنان به همان اندازه بی تکلف و به زودی به اندازه کافی شما دستاوردهای و برخی از غارت خوب برای بوت شدن.

داستانهایی که از طریق مأموریتهای جانبی بیان میشوند شاید نقطه فروش منحصر به فرد نه تنها السویر، بلکه ESO به طور کلی است. هر مکان دارای یک داستان پراکنده است که شامل چندین کاراکتر است، اما تلاش هر یک از طرفین، شما را در میان تکه های بزرگ نقشه قرار می دهد که تقریبا در راستای تلاش اصلی است. چند نام وجود دارد که از کمپین ابتدایی تشکیل شده است. Abnur Tharn مربی شما این زمان است، و به نظر می رسد Caudwell طرفدار مورد علاقه خود را از Coldharbour شکسته، بنابراین شما هم اکنون می توانید جان کلئس را تعقیب دوباره در حالی که شما بهترین تجربیات بصری Fawlty.

البته بزرگترین قرعه کشی، این است که اژدها به سرزمین بازگشته است. خوب، آن و یک نقشه کامل پر از kitties است. نه تنها خجیت وجود دارد که ما آن را به عنوان نژاد قابل پخش در سری اسکاتلندی های بزرگ شناخته ایم، همچنین سانسورات ترسناکی نیز وجود دارد و همچنین برخی از الفیک های بسیار شگفت انگیز که در اطراف آن آویزان می شوند، توصیه های عارف را توزیع خواهند کرد. آنها بعدا همه چیز را هوشمند می دانند. جالب است که ببینیم که واکنشهای ناشی از وحشیانه «مشتهای پانداریا» در مورد نژادهای پانداریایی در Elsweyr تقریبا وجود ندارد؛ شاید به این دلیل که خجیته سالها به طرفداران طرفداران بوده است و در یک لحظه متوجه نشده است که کفش شاخدار است. خود جهان دارای معماری زیبای خود است و به نوعی Zenimax Online بخشی منحصربهفردی از جهان را با ساختمان های زرق و برق دار خود تحویل داده است. و حجازیان خجیتی غول پیکر.

برخورد اژدها به عنوان رویدادهای رئیس موبایل بر روی نقشه عمل می کند. آنها در نقشه خود به عنوان رویدادهای جداگانه خود (و در حال حاضر) به نظر می رسد که بازیکنان به جای آنها به دام افتاده اند تا آنها را بگیرند. خودشان از نوع ناامید کننده هستند، زیرا مکانیک ها به صورت تلگراف ظاهری دارند و به رغم کمی تسریع شدن، اژدهایی که تا حدی می توانند پرواز کنند، DPS-fest است و سپس غارت را جمع آوری می کند. مواجهه ها به جای دملان از مبارزات هسته ای جای می گیرند و یک مزرعه کوچک خوب برای تجربه کردن و غلبه بر آن است، اما من امیدوار بودم از چیزی که به عنوان قرعه کشی بزرگ برای گسترش به حساب می آید، بیشتر باشد. برای پیشرفت بیشتر، جنگ های رئیس برگشتی که توسط جمجمه ها بر روی نقشه مشخص شده اند، به نوعی به جهش و گشت و گذار در پیچیدگی خود می رسند. یکی از آن استاد استعداد شمشیر است که پرورش دهنده ها را ترمیم می کند، کشیدن، نابودی، خود درمان و بیشتر. برای اینکه کارفرمایان یک بار پیچیدگی بیشتری نسبت به اژدها نشان دهند، کمی ناامید کننده است.

برای دومین بار، گسترش انبوهی از اسکریپتهای بزرگتر با یک کلاس جدید به ارمغان آورده است. این بار، این نابود کننده است. هر کس به آن نیاز دارد. در بازی هسته، Templar را خوب در حالی که قبل از نهایت آن را برای اژدها نایت رها نگه داشت. Necromancer احساس می کند که من تمپلار را می خواهم اما … بیشتر. ESO خود را در راه های مختلفی برای بازی کردن هر یک از کلاس های خود به کار گرفته است، و مشاور کمک خواهد کرد که شما را به ساخت تعدادی از DPS، تانک و بهبود سازنده. Necromancer می تواند تمام این کارها را انجام دهد، به خصوص اگر شما به عنوان یک آرژنین به عنوان بخشی از درمان های خوشمزه ای استفاده می کنید که باعث می شود در محتوی گروه مطلوب تر باشد. همه چیز درباره necromancer به نظر می رسد و احساس خنک، از زره استخوان به احضار minions، گذشته از انیمیشن شگفت انگیز sniele حمله حمله. Necromancer به نظر می رسد فوق العاده است، بازی می کند عالی است و همانطور که قبلا گفتم، بازی برای اولین بار به شما سطح آموزش برای Elsweyr را دریافت و حتی اگر شما یک جانباز از بازی، شما یک نقشه جدید برای بازی این جدید بزرگ کلاس

84%