WARHAMMER: VERMINTIDE 2 REVIEW

WARHAMMER: VERMINTIDE 2 REVIEW

Warhammer: Vermintide هنگام راه‌اندازی تأثیرات عالی را ایجاد کرد ، مهمترین آنها به خاطر گیم پلی روان و عمیق ، مکانیک خوب و پیشرفته و مضمون تاریک آن. دانستن اینکه Warhammer: Vermintide 2 قصد داشت در Xbox One به زمین بیفتد ، چه رسد به بخشی از کتابخانه بازی های رو به رشد از طریق Xbox Game Pass ، در واقع خبر هیجان انگیز بود. سؤال واقعی اینجاست که آیا این دنباله بر آنچه پیشینی خود چنین تالیف کرده و اصلاحات جدید ، عناصر گیم پلی و پیشرفت های همه جانبه را ارائه می دهد ، بنا شده است؟ بله ،

Fatshark هیچ تلاشی برای Warhammer نکرده است: Vermintide 2. به دنبال وقایع در Vermintide ، Ubersreik اکنون از نیروهای شکست خورده Skaven که به حق و با سختی مجبور شده اند به غارهای خود بازگردند ، ایمن است. به نظر می رسد که صلح ، یا تا حد ممکن ، احیا شده است. خوب ، تا زمانی که قهرمانان زمین اسیر نشوند و بالاخره شهر سقوط کند ، یعنی. اکنون ، یک بار دیگر به شما کمک می کند تا به تیم خود در مبارزه دیگری با قدرت نیروهای Skaven ، به همراه متحد جدیدشان کمک کنید.

این چیست؟ تو پرسیدی؟ شمال غربی آشوب. به طور کلی ، Warhammer: Vermintide 2 بیشتر از همین موارد است. بازی ای که ضمن پرتاب در تغییرات جدید دشمن ، قابلیت های جدید و مکان های جدید ، هویت و جذابیت قبلی خود را حفظ می کند. انتظار دارید مقدار زیادی از تغییرات دشمن در انبوههای فراوان در هر و هر موانع با خون کافی ، روده ها و اندام های مختلف در سراسر مکان پرواز شود که حتی باعث می شود اره منبت کاری اره مویی احساس آرامش کند. بله ، این یک جهنم از یک بازی افتخارآمیز است و مطمئناً آن را عقب می اندازد.

بازیگران نقش پنج قهرمان از End Times را به عهده می گیرند ، اگرچه آنها می توانند برای هر کدام سه تغییر مختلف را انتخاب کنند. بازی با محتوا تقسیم شده است ، تا چهار عمل مختلف را ارائه می دهد ، که در کل سیزده نقشه متفاوت است. حال ، اجازه دهید اولین دستم را از سر راه برداریم ، باید؟ وقتی برای اولین بار وارد بازی شوید ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید آنلاین یا آفلاین بازی کنید. تفاوت بین این دو؟ پیشرفت دروازه دار ، هر چه باشد. احتمالاً مشرف به یک انتخاب طراحی معنی دار در اینجا ، اما جهنم من را آزار داده است.

هنگام پخش آفلاین ، می توانید بازی کامل را در کنار همراهان AI انجام دهید. با این حال ، شما قادر به باز کردن سطح یو پی اس نخواهید بود و هیچ چیز به تغییر آنلاین بازی منتهی نمی شود. برای من ، کسی که همیشه احساس تمایل اجتماعی ندارد ، این مانند لگد زدن به دندان است زیرا همه نمی خواهند در کنار دیگران بازی کنند. مطمئناً این یک مسئله ناخوشایند است ، اما چیزی است که می خواهم در مورد همه چیز یک یادداشت سنگین بکشم. در هر صورت ، پس از انتخاب طعم و مزه منو ، یکی از پنج قهرمان فوق را انتخاب می کنید.

این شخصیت ها جوانب مثبت و منفی خاصی را در زمینه های بازی به ارمغان می آورند. وجود دارد؛ مارکوس کروبر مزدور ، باردین گورکسون رنجر جانباز ، کریلیان وستاکرکر ، ویکتور سالتسپایر جادوگر جادوگر و سیانا فوگوناسوس نبرد جادوگر. هر کدام از این کاراکترها دارای خروجی ها و دنده های مشخصی از قبیل چکش و کمان کشی باردین یا تپانچه های قابل اطمینان دو Victor هستند. متنوع بسیاری برای انتخاب ، به راحتی می توان گفت. علاوه بر این ، هر یک از این شخصیت ها از یک سیستم باز کردن شاخه های مرتب برخوردار هستند که مستقیماً در انتخاب کلاس تغذیه می شوند.

اولین قفل در سطح هفت و سپس سطح دوازده و موارد دیگر. این قفل های جدید راه های جدید و جالب بازی را ارائه می دهد ، با مهارت های مجزا که بازیکنان می توانند از آنها برای پیدا کردن یک سبک بازی متناسب با همگان استفاده کنند. به عنوان مثال ، شروع بازی به عنوان ویکتور شما را به نقش Witch Hunter Captain ، کلاس که می تواند دشمنان مجاور را به عقب برگرداند و قابلیت خسارت های مهم حزب شما را به مدت شش ثانیه تقویت کند ، پرتاب می کند. اگرچه ، هنگامی که به سطح دوازده خود رسیدید ، می توانید از Zealot Victor لذت ببرید ، نیرویی که نباید آزمایش شود.

Zealot Victor قدرت و مهارت های شغلی بسیار مفیدی را ارائه می دهد ، از جمله توانایی دستیابی به افزایش بیست و پنج درصدی در سرعت حمله در کل پنج ثانیه. اسلحه های مختلف نیز در این انتخاب گسترده بارها نقش دارند و بیشتر تنوع را به بازی اعطا می کنند. به هر حال ، بازگشت به اصول اولیه. هنگامی که شخصیت خود را انتخاب کردید ، به مرکز اصلی منتقل می شوید ، اینجاست که بین ماموریت ها برای مرتب کردن وسایل خود ، قفل جعبه های جستجو و اعزام به آنجا اعزام می شوید. چیزهای ساده

حلقه گیم پلی تا حد زیادی در کل بازی یکسان است. بازیکنان در تلاش برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خود ، از طریق انبوهی از دشمنان مختلف مانند موش و شوالیه هرج و مرج می جنگند. برخی از سطوح خاص ، تلاشهای متفاوتی را ارائه می دهند. یک موقعیت را نگه دارید یا (نور پازل اصلی) یک درب خاص را بیابید ، اما در بیشتر مواقع ، آن وحشیگری در بهترین حالت است. تأکید بر روی مقادیر کمی سلامت ، مقادیر سرعتی ، معجونهای سرعت ، معجونهای قدرت و موارد دیگر از این دست شما خواهد بود تا زندگی خود را در ورمنتید 2 انجام دهید.

این بازی همچنین شامل مقبره هایی است که کتاب های پنهان را در سرتاسر خانه دارند ، گرچه شما فقط می توانید هرکدام را حمل کنید و در کل سه سطح در هر سطح وجود دارد. اگر بتوانید هر سه کتاب را بیابید و استخراج کنید ، هنگامی که هر مأموریت را قطعی نکردید ، به سمت گرفتن سینه مناسب خواهد بود. دشواری را می توان از قبل از ماموریت انتخاب کرد و اگر خود را در چنگ زدن به ضرب المثل ضرب المثل انتخاب کردید ، لازم است که دوباره کل سطح را اجرا کنید. من از ساختار داستان در Vermintide 2 کاملاً لذت بردم ، از نظر سطح کاملاً سست است ، اما یک طرح کلی خوب نیز دارد.

چالش ها بخش مناسبی از ارزش پخش را در بالای کمپین طولانی مدت خود نشان می دهد. تراز کردن بیشتر از طریق جانشینی حاصل می شود ، اما مواردی که قبلاً به غارت جعبه ها اشاره شده بود ، می توانند حاشیه مورد نیاز خود را فراهم کنند (نگران نباشید ، در اینجا هیچ پولی برای پیروزی وجود ندارد). با این وجود ، وقتی همه چیز گفته شد و تمام شد ، حلقه اصلی این است که با بالا بردن سطح قدرت کلی ، قدرت و قابلیت های خود را کسب خواهید کرد. به اندازه کافی قوی شوید و به زودی چیزهای لازم را برای بازی در لایه های دشوارتر خواهید داشت ، بنابراین فرصتهای بیشتری را برای بهتر شدن قهرمان خود باز خواهید کرد.

با بالا بردن سرعت و ارتقاء سطح قدرت ، می توانید سطح قدرت خود را بدست آورید. چرخ دنده های ناخواسته را می توان برای موادی تقسیم کرد که به آنها می توان به سمت تولید دنده بهتر نسبت داد. به جرات می توان گفت اگر با End Times در برخی از ساعتها وصل شدید ، ایده خوبی در مورد نحوه عملکرد این بازی خواهید داشت. با این حال ، با این حال گفتن ، این یک بازی نسبتاً آسان است ، بنابراین دسترسی به وضوح چیزی است که Fatshark تصمیم به انتقال آن گرفت. از طرف دیگر ، متأسفانه ، من با ارائه بازی چند مشکل جزئی دارم.

اشتباه نکنید ، ورمینتید 2 باور نکردنی به نظر می رسد. این مکان ها متفاوت و متنوع هستند ، و موسیقی متن فیلم و نشانه های صوتی به همین ترتیب است. اگرچه با این گفته ، در چندین مورد من شاهد جلوه های گاه به گاه محیطی بودم. نوشتن خانه در مورد هیچ چیز نیست ، اما وقتی به نظر می رسد که پنجره ها اشکال می خورند و نورپردازی در همه جای خانه می تواند بسیار پریشان باشد. با این وجود ، وقتی همه کارها گفته می شود و انجام می شود ، Vermintide 2 نه تنها برخی از عدالت را در اختیار Fatshark قرار می دهد ، بلکه منبع اصلی آن را نیز اجرا می کند. همه چیز دنباله ای است.

من به خصوص گفت و گو و تک خط های خنده دار را دوست داشتم که قهرمان با سرعت عادی به دست می آورد و با این امتیاز ، فکر می کردم نوشتن در درجه یک باشد. هنگامی که ما در این امر واقف هستیم که این بازی چیزی غیر از هزینه اشتراک Xbox Game Pass هزینه ندارد ، هیچ مشکلی کاملاً عالی نیست. گرچه حتی اگر این در نهایت Xbox Game Pass را ترک کند ، قیمت بسیار سخاوتمندانه 29.99 دلار (یا معادل منطقه آن) دزدی است. به بیان ساده تر ، این یک ضرورت برای طرفداران بازی اول است. به خوبی ساختار یافته ، عمیق ، مبتکرانه و کاملاً سرگرم کننده است.

85%

Summary

Warhammer: Vermintide 2 قدمی از سلف در حال حاضر چشمگیر خود دارد. با وجود اشکالات گاه و بیگاه در طول بازی ، بازی تجربهای تصفیه شده را ارائه می دهد که هیچ وقت سرعت و هیجان آن را تند نمی کند. این همه چیزهایی است که باید دنباله داشته باشد ، این بدان معناست که آنچه را که در بازی اول کار کرده است می گیرد و پیشرفت های جزئی و در عین حال قابل توجه ای را برای حفظ جذابیت متمایز خود انجام می دهد. ورمینتید 2 ضروری است.