NBA 2K20 Review

NBA 2K20 Review

اگر قبلاً هرگز واقعی بسکتبال بازی نکرده اید ، شاید هرگز از خوشحالی فرود یک شوت پرش کامل یا انگشت نورد کاملاً ساده در یک وضعیت ساده استفاده نکنید. من قبلاً بسکتبال بازی می کردم و حتی به سختی نمی توانم بخاطر بسپارم ، به همین دلیل دوست دارم که این روزها از طریق بازی های NBA 2K زندگی ساحلی داشته باشم. بیش از ده سال است که سری NBA 2K تنها بازی بسکتبال است که ارزش مراقبت از آن را دارد و NBA 2K20 هیچ تفاوتی ندارد. بیشتر به دلیل اینکه بسیار شبیه به بازی سال گذشته است ، هرچند اندکی زیبا.

مالش وجود دارد – NBA 2K19 واقعاً خوب بود ، با ریزشناخته های وحشتناک اغوا کننده و پیشرفت کنار می رود. و در حالی که NBA 2K20 پیشرفت های جزئی افزایشی نسبت به سلف خود دارد ، اما همه مشکلات مشابه را نیز دارد. به عنوان مثال ، مجبورید مجدداً به حالت مخفی کردن راه خود از طریق حالت MyCareer بپزید و به اندازه کافی VC (آن ارز مجازی مزاحم) را جمع کنید تا بتوانید baler سفارشی خود را ارتقا دهید. VC ، به طور پیش بینی ، سایه ای طولانی را بیش از 2K20 می گذارد.

مگر در مواردی که بخواهید از میانبر برای پول های واقعی استفاده کنید ، پیشرفت از طریق هر یک از حالت های بنر NBA 2K20 (یعنی MyCareer و MyTeam) یک شعار است و هیچ یک از این موارد به اندازه کافی جالب نیستند تا توجه شما را جلب کنند. MyCareer سعی می کند امسال تقریباً بیش از حد انجام دهد ، تعداد اسباب کشی های مختلفی را که باید قبل از انتخاب در NBA انتخاب شوید ، افزایش می دهد ، و به تبع آن ، خیلی سریع کسل کننده می شود.

بدترین مجرم NBA Combine است که شما را با یک سری مته های زباله روبرو می کند – چندین بازی کوچک خدایی که شامل اختلاط دکمه ها و یا پیچیدن آنالوگهای مزخرف نیست. موفقیت در این بخش از MyCareer شما باعث می شود سهام شما در حال افزایش نجومی از NBA Draft پیش بینی شود ، و تقریباً هر چیز دیگری را که قبل از آن بی اعتبار باشد ، ارائه می دهد. البته ، حتی اگر عملکرد شما وحشتناک باشد ، علی رغم اینکه کاملاً تند و زننده هستید ، به عنوان چیز بزرگ بعدی مورد پسند قرار خواهید گرفت.

هنگامی که شما ترسیم کردید و به عنوان یک شبکه اصلی NBA حرکت می کنید ، “محله” باز می شود و شما می توانید پارک و همه مکان های معمول آن را گشت و گذار کنید. یا آن را به کلی نادیده بگیرید. کمی در محله تغییر کرده است. با چند مینی بازی جدید که برای جلب توجه شما وجود دارد ، تمام بخشهای قدیمی قدیمی خود را که هنوز درست و صحیح هستند ، پیدا خواهید کرد. در اصل ، همه چیز مانند گذشته است ، با این حال ، با مسابقات ProAm ، بازی های Blacktop و سایر حواس پرتی ها برای شرکت در این مسابقه.

NBA 2K20 اساساً یک بازی بسکتبال بسیار خوب است و اگر نتوانید همه ی حقوقی های پرداخت شده و دیگر تحریکات را نادیده بگیرید ، دیگر هیچ فایده ای نخواهد داشت. دلیل دیگری که MyCareer بسیار ناامیدکننده است ، بیش از این که با گفتن داستان خود در صحنه های طولانی و کمی کسل کننده نسبت به شروع حرکت با صعود آهسته دردناک خود به سمت ستاره NBA ، دلگرم شود. پسر جدید Che یک شخصیت نسبتاً فروتن ، قابل اعتماد است ، حداقل ، بر خلاف شخصیت های قبلی ، مانند A.I. ، Freq یا Prez. اما داستان شهرت NBA مشهور چ به اندازه کافی انجام نمی دهد تا واقعاً علاقه شما را حفظ کند.

علی رغم کاستی های مختلف ، در قلب خود ، NBA 2K20 همان شبیه سازی فوق العاده بسکتبال است که سال به سال از آن گذشته است. نقص هایی مانند برش های مداوم و آزار دهنده وجود دارد که اطمینان می دهد حامیان مالی به نظر می رسند ، مانند حلقه های مزرعه State Farm Highlight یا Gatorade چیزی یا موارد دیگر ، یا وفاداری گاه به گاه هنگام تلاش برای تنظیم یک استراتژی یا عقب نشینی بازی موفق. . و اشکالات وجود دارد ، که با توجه به اینکه این یک موتور جدید است ، انتظار می رود. NBA 2K20 نسبت به بازی های قبلی وزنه برداری دارد ، حرکات بسیار عمدی و نسبتاً کند است ، در حالی که بازی دفاعی تا حدودی کثیف است.

آنچه موتور جدید NBA 2K20 موفق به ارائه آن شده است ، برخی از نورپردازی های دوست داشتنی است ، که به ویژه در صحنه های برش سینمایی MyCareer مفید است ، Idris Elba را به عنوان مربی تیم خود و Rosario Dawson به عنوان مشاور کالج دوستانه خود انتخاب می کنید. هیچ مقدار ظرافت و توجه به جزئیات بصری نمی تواند توجه خود را به مواردی که باعث ورود به فضای داخلی بازی می شود ، جلب کند – با این وجود همان مشکلات قدیمی با سرورهای شکسته و ریزگردهای حیرت انگیز است که می خواهند حالت MyCareer و MyTeam را خراب کنند.

این بسیار شرم آور است ، به عنوان زیبایی NBA 2K20 به زیبایی نمایش داده می شود ، و حالت های MyGM و MyLeague که عمیقاً درگیر آن هستند ، دوباره به عقب برگشته اند تا ساعت های وقت خود را جذب کنند ، زیرا سلسله منتخب NBA خود را به جلال می کشانید. آنلاین ، بازی اکثر موارد نیز خوب است ، جز در مورد سرگرمی های معمول سرور و غیره. جمع آوری مسائل مربوط به بازی برخی اوقات بارگذاری وحشتناک است که به خصوص هنگامی که صرفاً سعی در به روزرسانی آمار MyPlayer خود با استفاده از VC ای که برای آن به دست آورده اید و یا هزینه آن را پرداخت کرده اید ، مشکل ساز است و بازی در تلاش است تا به سرورهای hoary و غیر قابل اعتماد دسترسی پیدا کند.

این همان مشکلی است که بازی سال گذشته (و حتی چند سال قبل از آن) را نیز به وجود آورد. NBA 2K20 یک بازی بسکتبال بسکتبال جالبی است که با استفاده از یک سری جنبه های غیرضروری در مورد اجرای سرورهای VC و Shonky می چرخد. در حال حاضر در حال حاضر است که هر سال نادیده گرفتن این جنبه ها خیلی سخت است ، به خصوص وقتی که یک سمپاش را برای آنچه که در غیر این صورت یک بازی خارق العاده است قرار می دهد. مفاهیم ویژوال ممکن است برای بازگشت به اصول خوب عمل کند و به مسیری که NBA 2K در آن حرکت می کند ، تجدید نظر کنید.

88%

Summary

NBA 2K20 آنقدر به بازی سال گذشته شباهت دارد که توصیه می شود صمیمانه آن را مانند آنچه معمولاً دوست داشتیم توصیه کنیم. اگر مدتی بازی NBA 2K را خریداری نکرده اید ، به هیچ وجه در شیرجه رفتن تردید نکنید. تغییرات اساسی در این زمینه کاملاً واضح است و امیدواریم شاهد اتفاقات بزرگی برای NBA 2K21 باشیم.