Final Fantasy 7 Switch Review

Final Fantasy 7 Switch Review

این فینال فانتزی VII اولین بار در پلی استیشن اصلی ظاهر شد. با گرافیک دستیابی به موفقیت و آزادی بی سابقه، این بازی یکی از بهترین بازی ها بود. در فاینال فانتزی 7 تغییر ما را بررسی کنید شما می توانید بخوانید اگر همه این کلمات زیبا هنوز هم می توان گفت امروز.

در Final Fantasy VII RPG ژاپنی شما به عنوان ابر نزاع، یک مزدور بازی می کنید که توسط گروه “اکشن” تروریستی AVALANCHE استخدام شده است تا با شرکت قدرتمند Shinra Electric Power Company مبارزه کند. جنگجویان بوم شناختی به وسیله بری والاس رهبری می شوند و به عنوان دوست دوران کودکی تیفا لاکارت نیز به این گروه پیوستند، ابر تصمیم می گیرد تا متعهد به متوقف ساختن شرکت قدرتمند که این سیاره را نابود کند.

یک داستان فوق العاده

این به نظر می رسد یک داستان معمولی است که در آن شما به عنوان یک قهرمان باید غلبه بر طیف وسیعی از موانع، اما به زودی معلوم می شود که این مورد نیست. شما نه تنها در برابر شینرا مبارزه می کنید، بلکه در مقابل سپریت شیطانی که نابود جهان است. در ماجراجویی خود برای نجات جهان، شما با شخصیت های مختلف که تیم خود را تقویت می کنید و شما شخصیت های سرگرم کننده بی شماری را مشاهده می کنید.

این شخصیت های به یاد ماندنی قدرت بازی هستند، زیرا کمتر از یک ساعت طول می کشد قبل از اتصال به بازیگران بزرگ. در طی سفر شما اطلاعات بیشتر و بیشتری در مورد شخصیت هایی مانند Red XIII، Aerith و Barret دریافت خواهید کرد. این یک پیوند عاطفی ایجاد می کند، به طوری که شما فقط به داستان عمیق تر کشیده شده اید و در واقع می خواهید بازی را در یک بازی انجام دهید.

این فقط به همان سرعت نیست، زیرا بازی بیش از 35 ساعت زمان خود را می گیرد، اما قطعا مجازات آن نیست. شما در واقع می خواهید تمام زوایا و حفره های Gaia، دنیای Final Fantasy VII را کشف کنید و بیشتر از ارزش آن است. به همین دلیل شما به یوفی می روید که همچنین به گروه می پیوندد و می تواند به شما در نبرد برای نجات جهان کمک کند. مواجه شدن با او کاملا اختیاری است، که در مورد اینکه چطور آزاد هستید که در Final Fantasy VII می خواهید، صحبت کنید.

خوب نگاه کنید

شما فقط باید تلاش خود را برای پیدا کردن راه خود را در اطراف Gaia، چرا که گرافیک منسوخ شده است. دایرکتوری دست کشیده شده فوق العاده تاریخی است، و دشوار است که ببینیم کجا می توانید بروید یا نه. نقاط دوربین ثابت با این کار هم نمیتوانند، زیرا شما نمیتوانید بطور مثال ببینید چه چیزی در پشت ساختمان است. این کاملا معمول است که یک ورودی در پشت یک خانه وجود داشته باشد و شما باید آن را حدس بزنید.

تنها راهی که شما می دانید یک ورودی در هر نقطه به دلیل مزایای این پورت است. این به شما این امکان را می دهد که فلش بالای هر ورود و خروج قرار دهید. این به شما کمی کمک می کند تا در غیر اینصورت یک تلاش ناامید کننده از تلاش و یادگیری باشد.

تنها ارتقاء بصری که می تواند یافت شود، در مدل های شخصیت ها قرار دارد. اگر چه شخصیت ها یک ارتقاء جزئی دریافت کرده اند، اما هنوز نسبت به شخصیت های معاصر عجیب و غریب هستند. هر کس بیشتر شبیه یک شخصیت Stickman با یک لیس رنگ از شخصیت واقع گرایانه است.

مبارزه برای پول جیب شما

خوشبختانه، پس از چند ساعت، شما از طریق این نگاه و تمرکز بر لذت است که می تواند در داستان، شخصیت ها و سیستم مبارزه در نظر گرفته شود. لذت بردن از آن است که شما از یک RPG از آن زمان انتظار دارید. به نوبه خود مبتنی بر، جایی که شما با دشمنان مختلف با یک تیم از سه شخصیت مبارزه کنید. شما این کار را با مبارزه با شمشیر و حملات اسلحه، جادوها جادویی که می توانید در طول سفر خود کسب کنید و با تحریک موجودات افسانه ای که باعث ایجاد هر دشمن خونریزی می شوند، انجام دهید.

اگر چه شما در حال چرخش می جنگید و همیشه باید برای آن صبر کنید، در حالی که صبر کنید، دائما گزش ناخن می کنید. از آنجا که این بازی خیلی قدیمی است، شما به طور پیش فرض نمی توانید ببینید که چگونه بسیاری از زندگی دشمن را تعیین می کند و هر دشمن فوق العاده غیر قابل پیش بینی است. این اجازه می دهد تا یک دشمن برای پایان دادن به ماجراجویی خود را تنها با چند نوبت و اگر شما به تازگی نجات در یک نقطه ذخیره سازی، شما قطعا باید بخشی دوباره بازی کند.

خوشبختانه شما با داشتن دوز خوب تجربه (EXP) با پیروزی در جنگ پس از جنگ توانستید تیم خود را قوی تر کنید. این به شما این امکان را می دهد که یک بازی ساده برای خودتان با یک ساعت کار اضافی انجام دهید، اما این البته انتخاب شماست. برای همه کسانی که می توانند از بازی های مبتنی بر نوبت لذت ببرند، می توانید از Final Fantasy VII در Switch استفاده کنید.

تقلید ناموفق

اگر شما به دنبال بهترین نسخه Final Fantasy VII هستید، نباید به Switch نسخه بروید. اگر می خواهید بازی را با شما در هر کجا که میروید، شگفت انگیز است که نسخه Switch را انتخاب کنید. شما همیشه می توانید بازی را متوقف و بازی در طول راه عالی کار می کند. متاسفانه ما باید بگوییم که بازی برای سوئیچ بهینه نشده است.

اندازه بازی تنظیم نشده است، بنابراین دو طرف صفحه استفاده نمی شوند و بنابراین سیاه هستند. شما انتظار دارید که بقیه صفحه نمایش مورد استفاده قرار گیرد، اما در لبه های بالای سیاه و سفید نیز وجود دارد. تنها ویژگی مفید این ویژگی فوق است که به شما اجازه می دهد تا ورودی ها و خروجی ها را در همه جا ببینید و همچنین توانایی تنظیم سرعت بازی را سه بار. این به شما اجازه می دهد تا سریعتر از طریق محیط هایی که دیگر به نظر خوب نمی آیند، راه بروند.

مضرات این است که موسیقی به دو برابر سریعتر است و تاسف بزرگ است. موسیقی از Final Fantasy VII نمادین است و برای چند روز سرگردان است. این به این دلیل است که در مقاطع پیش از آن به اندازه مبهم نیست و برعکس، تا حدودی آرامتر است، به طوری که لحظاتی که اعتصابات تنش تنها به دلیل استفاده از ارکستر بمباران بهتر است.

حرف اخر

متأسفانه، جنبه های متعددی نیز وجود دارد که از نظر گرافیکی بسیار قدیمی هستند. پیشگام در آن زمان، اما اکنون زشت است. خوشبختانه، اگر از گزینه ی مفید این شبیه سازی استفاده می کنید، می توانید از آن به سرعت نسبت به نگاه کردن به آن نگاه کنید. بقیه پورت سوئیچ متاسفانه ناامید کننده است. برای کسانی که هرگز این کلاسیک را تجربه نکرده اند، مطمئنا توصیه به بازی در Switch است، اما برای کسانی که میخواهند دوباره بازی کنند بهتر است منتظر Final Fantasy VII Remake باشد.

88%
امتیاز کلی

نقاط قوت

  • داستان قوی
  • شخصیت های عمیق
  • مبارزه سرگرم کننده است
  • موسیقی فوق العاده
  • بازی در حال حرکت عالی است

نقاط ضعف

  • گرافیک منسوخ شده
  • شبیه سازی بد