Ark: Survival Evolved Nintendo Switch Review

Ark: Survival Evolved Nintendo Switch Review

در حالی که شک و تردید اولیه درباره اینکه آیا سوئیچ نینتندو می تواند بازی های بزرگتر را انجام دهد یا خیر، تیم هایی مانند Panic Button و Virtuos پاک شده اند که با علاقه هایی مانند Doom و Wolfenstein II: The Colossus New and Dark Souls Remastered پاک شده اند. این بازی ها مانند رویای روی پلت فرم اجرا می شود. با این حال، شواهد نشان می دهند که سیستم نمی تواند همه چیز را اداره کند، اما ARK: Survival Evolved اثبات است.

این بدان معنا نیست که سیستم نمی تواند یک ماجراجویی بی نظیر در جهان باز را انجام دهد. در چند روز، ما خواهیم دید آنچه Campo Santo می تواند با Firewatch در پلت فرم انجام دهد. اما ARK کمی برای خود خوب است، به شما اجازه می دهد تا در سراسر جهان باز به عنوان شما در برابر شانس زنده ماندن – در این مورد، موجودات بسیار بزرگتر که می تواند به راحتی غذا را از شما. این بازی فضای باز را برای آن فراهم می کند و همچنین اجازه می دهد تا بازیکنان به سرعت در حال انطباق با ایجاد سلاح و سایر کالاها برای از بین بردن این زمین وحشی باشند.
ARK یک رویکرد جدید دارد که به نوبه خود کمک کرده است که مخاطبان قابل توجهی را در سایر سیستم عامل ها رشد دهد. با این حال، نسخه سوئیچ احتمالا کمترین استفاده فنی در آن وجود دارد. برای اکثر زمانها، به نظر میرسد که مانند آن در حالت بتا اجرا میشود، با اشیایی که از محیط خارج میشوند، انیمیشنهای گمشده و مسائل کند شدن را از 30 فریم در ثانیه به حدود پنج میرساند. و این فقط از انجام کاری ساده به عنوان راه رفتن در اطراف است.
و حتی پس از دانلود آخرین پچ برای این بازی، فقط چند روز پس از انتشار آن، عملکرد آن هنوز هم تا حدی نیست. تیم های جنگ ستارگان و بازی های حلزون راه زیادی برای رفتن دارند. حتی اگر آنها موفق به سرعت آن شدند، منصفانه به احتمال قوی که مسائل دیگر ظاهر می شود.
 
به نظر می رسد که صبر و شکیبایی بازیکن را به اندازه کافی تست نکنیم. ARK به وضوح یک بازی برای همه نیست این بر اساس ایده های سنتی شخصیت های اول شخص ساخته نشده است. درست است که شما در ابتدا فرد هستید، اما باید با این شخص صبور باشید. و منظورم خیلی بیمار هستم با یک حریف قوی مبارزه کنید و شما احتمالا سریع می میرید. حتی عناصر خود می توانند بر روی شما تاثیر بگذارند – هنگامی که شما سرد هستید، بسته می شود و یا برای آن هزینه می کنید.
اگر با آن کنار بیایید، می توانید با محیط زیست سازگار شوید و یاد بگیرید برای ایجاد چیزهایی مانند پایه ای برای تماس با خانه خود (تا زمانی که چیزی از بین برود و البته) و سلاح. اما فقط متوجه شدم که مرگ در این بازی اغلب اتفاق می افتد – شاید حتی بیشتر از Dark Souls. (این قطعا در مورد من بود).
 
اما شما یاد خواهید گرفت و در نهایت بهتر خواهید شد، XP را بسازید و نوع خاصی از مهارت ها و برنامه های آن را باز کنید تا پیشرفت واقعی انجام شود. هرچقدر شما بیشتر بسازید، ابزارهای بیشتری که به آن دسترسی دارید – و بیشتر از بدبختی که تبدیل می کنید. به این معنی است که اگر صبر کنید تا بتوانید سطح بالایی از مشکلات و مشکلات فنی را تحمل کنید.
ساختن موارد بعدا در بازی بسیار جالب است؛ و داشتن توانایی ارتباط با دیگران به صورت آنلاین می تواند لذت ببرید، به ویژه اگر شما یک گروه از بازماندگان دیگر برای کار با آن داشته باشید. من می گویم همیشه با دوستانم سرگرم کننده است. مطمئنا، شما باید کمی برای اتصال آنلاین صبر کنید (همانطور که با بارگذاری بارهای وحشتناکی در طول بازی)، اما یک قبیله خوب را با هم به اشتراک می گذارید و می توانید در هر دو مورد PvP و PvE، با توجه به ترجیحات شما .
 
اما، دوباره، ARK زیادی از شما با مشکلات فنی خود می پرسد، که می تواند خفگی تازه واردان و تازه کارها باشد. در قالب دستی، ARK به سختی با سرعت حرکت می کند، با فرکانس لخت شدن و جزئیات گمشده ظاهر می شود. نسخه Docked کمی بهتر از کیفیت تصویر است، اما برخی از این مشکلات را حتی بیشتر آشکار می سازد.
 
چه بسا، زمانیکه صدای پراکنده شده است، با شخصیت شما چیزی حدود نیم ثانیه بعد از آن انجام می شود. اثرات اتمسفری، مخصوصا با هدفون، خوب است و قطعات کوچک موسیقی کاملا با موضوع بقا مطابقت دارد. من فقط آرزو می کردم بیشتر از این بود.
از میان تمام نسخه های ARK که در دسترس هستند، سوئیچ نینتندو ضعیف ترین است. این سیستم فقط نمی تواند کار دو تیم توسعه را مدیریت کند، زیرا این چنین جهان عظیم است. در دست دکمه وحشت یا Virtuos، این بندر شاید بهتر بود.
همانطور که می دانید، این یک تجربه سخت برای توصیه است. مطمئنا همه چیز در آنجا بسته بندی شده است، اما شما باید فقط برای انجام هر کاری، هر دو با بازی و نقص فنی آن، غلبه کنید. سؤال واقعی در اینجا این است که آیا این میزان بقا ارزشش را دارد. شاید برخی. برای دیگران، من یک تجربه جالب بیشتر توصیه می کنم. ولفنشتاین دوم، شاید؟ این بزرگ نیست، اما شما از آن بسیار بیشتر لذت خواهید برد.
75%
یک بازی پر از باگ
59 % گرافیک
80 % گیم پلی
87 % مولتی پلیر