نقد و بررسی Warriors Orochi 4

نقد و بررسی Warriors Orochi 4

Warriors Orachi یک سری قدیمی و پر طرفدار و همچنین پر خاطره میباشد که هر چند وقت یکبار یک نسخه جدید از آن را میبینیم، و حالا نسخه جدید آن یعنی Warriors Orochi 4 منتشر شده است و تیم کوروش گیمز به لطف پابلیشر این بازی به نسخه قبل از انتشار دست پیدا کرده است و حالا برای شما عزیزان نقد و بررسی این بازی را آماده کرده است، امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت ببرید.

در Warriors Orochi 4 باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟ بگذارید به شما بگویم که شما نباید انتظار یک داستان بسیار طولانی و بلند و البته جذاب که خسته کننده نیست را داشته باشید ، داستانی که میتوانید شما را سرگرم کند و حتی کاری کند که پس از بازی نیز به آن فکر کنید در بازی وجود دارد اما آنطور طولانی نیست که فکر کنید کل پاییزتان را با Warriors Orochi 4 خواهید گزراند، خیر همچین خبری نیست، اما دیگر انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟ بگذارید برویم به سراغ گیم پلی این بازی یعنی بخش معروف سری Warriors Orochi، در Warriors Orochi 4 همانند دیگر Warriors Orochi ها باید انتظار یک گیم پلی جذاب و هیجان انگیز را داشته باشید و برای صحنه های خشن و دلخراش آماده باشید، برای صحنه هایی که در آنها باید همزمان چندین دشمن را مورد هدف و حمله قرار دهید و آنها را شکست دهید.

اما در Warriors Orochi 4 شما شاهد چندین نکات اضافه در گیم پلی خواهید شد، نکات مثبتی که باعث پیشرفت گیم پلی این بازی فوق العاده خواهند شد، یکی از این نکات وجود درگیری های از راه دور است که با پرتاب موشک های محتلف میتوانید از راه دور نیز دشمنان خود را از پای در بیاورید. گیم پلی کمی نرم تر شده و حالا با حرکت دادن کاراکتر و مخصوصا در درگیری های شلوغ حس بسیار بهتری خواهید داشت انگار که فریم ریت بازی بالاتر رفته است!

مراحل در Warriors Orochi 4 دیگر پیچیدگی های نسخه های قبلی را ندارد یا بهتر است بگوییم کمتر دارد، حالا مراحل بسیار ساده شده اند و خبری از معما و یا پازل ها هم نیست، شما باید کار های مشخصی را در مراحل انجام دهید که به راحتی هر کسی میتوانید انجام دهد، احساس شخصی من این است که سازندگان قصد داشتند بازی را بیشتر روان و کنند و نمیخواستند بازیکن در جایی از بازی بخاطر یک پازل یا معما بماند و بازی برایش کند شود که این خودش خیلی خوب است بلاخره از هر بازی باید نسبت به خودش انتظار داشت ما نباید انتظار یک بازی کاملا ماجراجویی را از سری Warriors Orochi  داشته باشیم.

حالا در Warriors Orochi 4 دیگر خبری از رفتن به City Hub برای دسترسی و مدیریت آیتم های خود نیست و به راحتی مانند خیلی از بازی ها یا بهتر است بگوییم همه ی بازی ها! میتوانید وارد منوی بازی بشوید و در سریع ترین زمان ممنک بین آیتم ها جا به جا شوید و آیتم مورد نظر را مدیریت و جا Equip کنید و اما قضیه آنجا جالب میشود که برای خرید و فروش آیتم ها نیز نیازی نیست به مغازه های موجود در بازی بروید، بله درست حدس زدید از داخل همان منو ها میتوانید به راحتی آیتم های جدید خریداری کنید و یا آیتم های خود را به پول تبدیل کنید، هرچه بیشتر پیش میرویم به آن حرفی که اول زدم بیشتر میرسیم، که سازنده این بازی قصد داشته تا بازی را سریع تر و روان تر کند به جای اینکه وقت شما سر پازل ها و یا معما ها و حالا هم سر مدیریت آیتم ها و یا حتی خرید و فروش آیتم ها تلف شود.

در Warriors Orochi 4 بعد از اتمام هر ماموریت به شما ۲ یا ۳ عدد کاراکتر جدید یا بهتر است بگوییم Officer جدید داده میشود که میتوانید با استفاده از آنها مراحل بعدی بازی را بروید و جالب تر اینجاست که با انجام Side Mission های بازی نیز به شما شخصیت های جدیدی داده میشود و این خودش میتواند بازیکنان را به رفتن Side Mission ها تشویق کند، دیگر خبری از صبر کردن های طولانی برای باز شدن آیتم های جدید نیست و باز هم میگویم بازی سریع تر و روان تر شده است. اگر علاقه مند به باز کردن کاراکتر در این بازی هستید و یا از کارکتر های Officer خسته شده اید و به دنبال چیزی جدید هستید با انجام دادن Training های بازی میتوانید کاراکتر های جدید باز کنید، البته باید بگویم ‌Training بازی را انجام دادان هم خودش حوصله زیادی میخواهد، اما نگران نباشید Training های بازی Warriors Orochi 4 آنقدر ها هم حوصله سر بر و خسته کننده نخواهد بود.

سخن آخر

بازی Warriors Orochi 4 یک موفقیت برای سازدگان آن میباشد چرا که در بازی فقط پیشرفت میبینیم و این خیلی خوب است، اگر نسخه های قبلی این بازی نیاز های شما را بر آورده نکرده است، مطمین باشید این نسخه میتواند به راحتی نیاز های شما را بر آورده کند، گیم پلی روان و جذاب آن، داستان خوب آن و منو های سریع و جالب آن از نکاتی است که میتواند شما را جذب این بازی کند.

Verdict

Warriors Orochi 4 is a successful product because we can only see improvements from the previous versions, and it’s really satisfying, if the previous versions didn’t satisfy you, this one will, with it’s really smooth gameplay and it’s great storyline, and even smooth and fast Menus which you can now manage your items or sell or buy items in the menus

8.1

نقاط قوت

  • گیم پلی روان
  • داستان خوب و جذاب
  • منو های سریع و خوب
  • سریع تر شدن جریان بازی

نقاط ضعف

  • موسیقی ها میتوانستند بهتر باشند
  • گرافیک بازی جای کار داشت
8 گرافیک
8.5 داستان
7.5 موسیقی
8.5 گیم پلی