Touring Karts PSVR Review

Touring Karts PSVR Review

بازی

یک بازی مسابقه ای Touring Karts به راحتی امکان پذیر است ، به خصوص اگر با کنترلر DualShock بازی کنید اگرچه تعدادی برنامه کنترل دیگر وجود دارد که می توانید انتخاب کنید از جمله استفاده از چرخ های مسابقه ای و حتی لوازم جانبی PlayStation Rudder. من شخصاً تنها با داشتن DualShock یا Move Controllers را انتخاب می کنم ، نمی توانم بگویم که سایر برنامه های کنترلی بازی با آنها هستند اما می توانم بگویم که با یک کنترلر معمولی همه چیز به همان اندازه ای که انتظار دارید با آن جزئی انجام دهید. احتیاطی که ممکن است شما برای استفاده از سلاح های خود وسوسه شوید و برای یافتن آن دکمه ، دایره ای را فشار دهید. از طرف دیگر ، حرکت کنترل کننده ها عادت می کنند ، زیرا باید یکی را برای هدایت ماشین و دیگری استفاده کنید تا وسایل را از هوا انتخاب کرده و آنها را پرتاب کنید. اگر تصمیم دارید با کنترلر استاندارد بروید ، می توانید از کنترل های حرکتی استفاده کنید اما تنها در صورتی که در VR بازی می کنید ، همچنین نمی توانید از Move Controllers استفاده کنید مگر اینکه در VR بازی کنید. یک نکته آزار دهنده در مورد نحوه تنظیم بازی این است که من هیچ گزینه ای را نمی دیدم که بتوانم کنترل هایی را که من از اواسط بازی استفاده می کردم تغییر دهم ، بنابراین مجبور شدم بازی را ببندم و دوباره آن را باز کنم ، همین اتفاق می افتد تعویض بین استفاده از هدست VR و همچنین.

تغییرات خوبی در آهنگ ها وجود دارد و تعداد زیادی از آنها وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و همچنین با باز کردن قفل آنها ، می توانید آهنگ ها را از طریق بازی با انجام چالش ها باز کنید یا می توانید از پول بازی استفاده کنید. برای خرید آنها هر آهنگ دارای سه فنجان برای تکمیل است. نرمال ، سخت و حرفه ای با مشکلات سخت تر در گرفتن جوایز بهتر ، بخش چند نفره بازی یک جام چهارم برای هر آهنگ دارد اما از آنجایی که من در حال حاضر عضو پلی استیشن پلاس نیستم و نتوانستم آن مسابقات را امتحان کنم. هر مسابقه ای که در آن شرکت کنید ، تا زمانی که مسابقه ای سریع نباشد ، چندین چالش را دارید که می توانید آنرا تکمیل کنید که به شما سکه می دهد تا در یک دستگاه حافظه کوچک استفاده کنید ، دستگاه حافظه به شما جایزه می دهد ، آهنگ های جدید موارد سفارشی سازی و غیره برخی از این چالش ها می تواند بسیار مشکل باشد زیرا برخی ممکن است بخواهند شما را با خراب نکردن خط کامل کامل کنید یا اینکه با یک مورد خاص به تعداد مشخصی از دیگر روروک مخصوص بچه ها برخورد کرده اید ، آنها اکثر آنها هستند ، به راحتی محقق شد اما من یکی از آنها را داشتم که می خواستم با یک اسلحه خاص توسط یک رزمنده دیگر برخورد کنم و بعد از مسابقات بسیار زیاد به نظر نمی رسید که این اتفاق می افتد اما خوشبختانه شما فقط باید یکی از چالش های موجود را انجام دهید. پول را وارد کنید و زوج بعدی را بارگیری کنید.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید که اگر نوع دیگری از کارت های مسابقه ای را بازی کرده باشید ، تعداد زیادی سلاح وجود دارد که آهنگ های مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد تا از مزایای رقبای مسابقه خود استفاده کنید ، اما چندین کار وجود دارد که Touring Karts متفاوت عمل می کند. اولین مورد این است که هرچه درگیر مسابقه شوید و اسلحه جمع کنید می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید یا می توانید کمی آنرا با خود حمل کنید تا در دسته های بعدی موارد قرار گرفته و آن را با چیز بعدی که انتخاب می کنید ترکیب کنید. این که شما می توانید زرادخانه خود را ارتقا دهید و امیدوارم یک مزیت بزرگتر نیز به دست بیاورید ، دومین کاری که Touring Karts متفاوت انجام می دهد این است که یک پاداش سرعتی را به شما می دهیم که برای هر ضربه موفقیت آمیز روی حریف به یک توربو تقویت می شود. تعداد زیادی دسته کوچک موسیقی جاز وجود دارد که می توانید آنها را پیدا کنید و همه آنها در یک صفحه بزرگ نشان داده شده اند تا نشان دهند که چه کاری انجام داده اید و چه چیزهایی برای ترکیبی مانده است ، اگر می خواهید در استفاده از همه آنها تلاش کنید. اگرچه تعداد خوبی از آنها در دسترس است ، احتمالاً این موضوع را پیدا خواهید کرد ، مگر اینکه به طور جدی به دنبال ترکیبی خاص باشید ، فقط به همان سلاحهای کمی ادامه می دهید و به نظر می رسد که همه آنها به روشهای مشابهی عمل می کنند.

در ابتدا برنده شدن آن بسیار دشوار خواهد بود ، به خصوص اگر هنوز کنترل های Move را نداشته باشید ، زیرا به نظر می رسد سایر روروک مخصوص بچه ها با وجود هرگونه موانعی که در راهشان قرار دارید سریع نیستند اما سریعتر از شما نیستند. حتی اگر انتخاب خوبی از اتومبیل ها وجود داشته باشد ، به نظر نمی رسد تفاوت زیادی در سرعت شما ایجاد کند. شما می توانید اتومبیل های خود را سفارشی کنید اما بیشتر این موارد فقط برای موارد آرایشی و بهداشتی است ، مانند اضافه کردن بیت به ماشین شما یا اینکه اجازه دهید صدای شاخ را تغییر دهید اما گزینه عملکردی در پایین وجود دارد که می توانید با پول خود در بازی سرمایه گذاری کنید. کمی کار را سرعت بخشید این مسیر همچنین می تواند عادت کند زیرا خطرات زیادی وجود دارد و احتمال زیاد یاد می گیرد ، برخی از آهنگ ها دارای چیزهای غول پیکر هستند که باعث می شوند ماشین شما به هوا پرتاب شود و حتی از آن خارج شود. به اندازه کافی خوش شانس برای جلوگیری از آنها هستید ، اگر نه شما صاف خواهید شد. علاوه بر این ، گاهی اوقات میمون های عظیمی وجود دارند که می توانند بقایای تصادفی را روی مسیر پرتاب کنند که اجتناب از آن بسیار سخت است ، خصوصاً مرغهای بزرگ که شارژ می شوند ، و اگر همه آنقدرها خوب نبودند ، در مسیرها نیز شیفت های تصادفی وجود دارد. که بخش های خاصی را بالا می برد و پایین می آورد و لنت هایی را که می آیند و می روند تقویت می کند. پدهای تقویتی نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا بقیه بسته ها را جلب کنید ، اما باید همیشه در نگهبان خود بمانید زیرا سایر رانندگان می توانند از آنها نیز استفاده کنند.

Touring Karts یک بازی سرگرم کننده برای بازی است و همیشه جالب است که یک مسابقه دهنده مناسب کارت مناسب برای بازی داشته باشید ، اما جایی که واقعاً می درخشد این است که وقتی آن را در VR بازی می کنید ، احساس بسیار بیشتری درگیر می شود زیرا می توانید آزادانه به اطراف بگردید و همه چیز را ببینید. بسته به طرح کنترل DualShock که در آن شما باید از چوب صحیح برای پرتاب وسایل خود استفاده کنید ، نزدیک شوید و به مواردی که می خواهید دسترسی پیدا کنید ، بروید و اطراف آنها را بچرخانید. با این حال ، با این حال ، برنده شدن در بازی با Moves بسیار دشوار بود ، بنابراین بیشتر وقت خود را صرف بازی در VR با کنترلر استاندارد کردم. وقتی در VR بازی می کنید این امکان را دارید که به یک منظره تغییر دهید که به نظر می رسد در یک ماشین بازی هستید و فکر می کردم که این یک لمس خوب است ، اگرچه هر کالایی که انتخاب می کنید هنوز در دست شماست به جای اینکه در دست شخصیت در دستگاه بازی کوچک مجازی شما باشد.

نکته منفی این است که مسیرها کمی در سمت کوتاه قرار دارند ، بنابراین شما هرگز نیازی به ورزش کردن عضلات مسابقه خود ندارید زیرا به محض ورود به شیار ، مسابقه تمام شده است. فهمیدم که آهنگ ها نیز خیلی محکم بسته بندی شده اند بنابراین آماده باشید تا در بسیاری از مواقع در مسابقات دیگر رکاب بزنید و با آن سوار شوید ، حتی بیش از یک بار وجود داشت که من درست قبل از خط پایان به دشمن حمله می کردم. در پایان به طور تصادفی آنها را مرتباً در وهله اول قرار می دهم زیرا دیدگاه من در اثر دود مبهم بود. در کل این یک بازی کوچک خوب است و برای کسانی از شما که در جمع آوری غنائم بسیار زیاد هستند ، سفر به پلاتین فقط شما را به کشف تمام ترکیبات مختلف سلاح ها می آموزد ، چیزی که من طی دو ساعت کوتاه موفق کردم.

80%
لذت کارتینگ

Summary

یک مسابقه سبک بازی که هر کسی می تواند آن را انتخاب کند و بازی کند و قطعاً راهی است که شما بخواهید دوباره به آن برگردید تا دوستان خود را در برخی از اقدامات مسابقه ای به چالش بکشید. هرکسی از طرفداران سبک ماریو کارت در خانه با تورینگ کارتس احساس راحتی کند و از برخی خصوصیات منحصر به فرد این بازی لذت ببرد و در عین حال هنوز هم آن احساس آشنا را حفظ کند لذت می برد.