THE SINKING CITY REVIEW

THE SINKING CITY REVIEW

جهان H.P. Lovecraft ، که اغلب به عنوان استاد ترسناک مورد حمایت قرار می گرفت ، از اواخر یا حداقل در طیف رسانه های بازی های ویدئویی به یک قدرت مسلط تبدیل شده است. ما چندین بازی را مشاهده کرده ایم که این ژنرال به تنهایی ویژگی های H.P. مفاهیم Lovecraft؛ بسیاری ضربه خوردند ، اما سؤال اینجاست که شهر سینکینگ دقیقاً در کجای اینها قرار دارد؟ خوب ، رک و پوست کنده ، در جایی در وسط قرار دارد. این ، به هر حال ، یک بازی نسبتاً جالب است که با برخی از انتخاب های طراحی اشتباه و بار زیادی از ایرادات فنی مواجه می شود.

من به بهترین شکل ممکن در مورد داستان رقص خواهم کرد ، زیرا به دلیل چگونگی بازپرسی دادرسی ، دادن چند عدد خرده نان می تواند به ساعت ارزش بازی کردن برسد. بازیکنان نقش چارلز رید را به عهده می گیرند ، محققانی که نه تنها به شهر نیمه غرق اوکومونت دعوت شده اند بلکه از طریق آشفتگی های ذهنی و فوق العاده طبیعی به آن جلب می شوند. از این امر کاملاً مشخص است که اوکومونت در معرض نیروهای ماوراء طبیعی نیز هست ، و اینجا جایی است که چارلز بازی می کند. او به کشف حقیقت آنچه در این شهر دست یافته است متهم است.

چارلز تنها شخصیتی نیست که باید به اوکومونت کشیده شود. در حقیقت ، از راه بینش و سایر تشنج های همفکر ، چندین تن از ساکنان آن از همه گوشه های آمریکا به سمت آن کشیده شده اند. اما اکنون و به دلیل سیل فوق الذکر ، اوکومونت از مزارع اطراف خود قطع شده است. چارلز زودتر از آنکه چارلز به بندر بیفتد ، کارها هرچه بیشتر گنگ و اسرارآمیز می شوند ، به زودی آشکار می شود که همه چیز ، با وجود اینکه کاملاً وحشتناک و تا حدودی پیچیده است ، به نظر نمی رسد.

گفتن این یک مجموعه بسیار جالب است و می توان گفت سرمایه گذاری خوبی در سرمایه گذاری در جهان و نقشه های آن انجام می دهد. به طور طبیعی ، با توجه به ماده منبع ، عقل در اینجا نقش زیادی دارد. چارلز غالباً بر خط جنون می رقصد ، اما خیلی زیاد انجام نشده است. آنچه تحمل آن را تحمل می کند این واقعیت است که هیچگاه واقعاً در چهره شما نیست ، اما پس از آن ، هرگز به حاشیه نرسیده است. درعوض ، بازی به جای اینکه به زاویه روایت تماشای بازی بپردازید ، با شما بازی می کند ، می بینید چارلز به آرامی ذهن خود را از دست می دهد.

من از این انتخاب طراحی کاملاً لذت بردم ، زیرا اگر هر چیزی باشد ، فقط باعث می شود احساس سرمایه گذاری بیشتری داشته باشید ، زیرا سؤال می کنید چه چیزی واقعی است ، و چه چیزی نیست. بازی هرگز واقعاً هیچ تعریفی را در بین قسمتهای مختلف بازی ایجاد نمی کند. این عدم تمایز مشخصی بدان معنی است که شما همیشه نمی توانید آنچه را که می بینید باور کنید و به ندرت می توانید به آنچه که بازی منتقل می شود اعتماد کنید. لازم است به یاد داشته باشید ، شما به عنوان شخصی با ذهن شکننده بازی می کنید ، در پس زمینه شهری که پر از افراد مشابه است ، قرار گرفته است. روایت آن یک اره ثابت است.

با این وجود ، این فرضیه اصلی بازی است. شما در بندر فرود خواهید آمد و مستقیماً به عنوان یک بازپرس استخدام شده به وظایف خود خواهید پرداخت. آنچه از آنجا شروع می شود ، حل این مسئله برای شماست و بعداً ، برای شما ، به عنوان بازیکن ، می توانید کشف کنید که چه چیزی واقعی است ، چه چیزی نیست و معنی اصلی این همه چیست. بنابراین شرم آور است که شخصیت های بازی ، محرک کل داستان ، این همه خاطره انگیز نیستند. مطمئناً ، چارلز شامل موارد معدودی نیز هست ، اما بسیاری از آنها فقط احساس خستگی ، بی نیاز و جرات می گویم ، خسته کننده هستند.

از طرف دیگر ، و با صحبت بیشتر از تنظیمات آن ، Oakmount یک نقشه نسبتاً بزرگ است که زمان کمی برای کاوش نه تنها در سطح آن ، بلکه در زیر آب نیز طول می کشد. چندین ناحیه وجود دارد که باید از آن بگذرید ، بسیاری از آنها توسط اجسام آب جدا شده اند که برای عبور از آن نیاز به عبور قایق دارند. در هر منطقه تعدادی موارد وجود دارد. هر دو مورد تلاش اصلی ، و انبوه موارد تلاش جانبی. این موارد ، در بیشتر موارد ، از طریق طیف وسیعی از روشهای مختلف قابل حل هستند ، با نتیجه گیری هایی که بر اساس اقدامات شما متفاوت است.

صحبت از حل پرونده ، City Sinking کاملاً منطبق با بازیهای شرلوک هولمز Frogwares است ، به این دلیل که شما باید به دقت شواهدی جمع آوری شده را جمع آوری کنید تا از کجا به مقصد بعدی بروید ، در تلاش برای پیشبرد پرونده فعلی شما. این امر از طریق تعدادی از سیستمهای مختلف حاصل می شود ، و گرچه به خودی خود کاملاً اساسی است ، اما این سیستم ها ، به طور جمعی ، به خوبی متحد می شوند. با من اشتباه نکنید ، من تا جایی پیش نمی روم که می گویم این بهترین بازی محقق در Xbox One است ، اما از نظر مکانیکی خیلی خوب می شود.

شروع پرونده ، خواه یک پرونده اصلی باشد یا یک پرونده جانبی ، همیشه به خوبی به شما منتقل می شود. شما همیشه می دانید که برای حل و فصل تلاش می کنید ، اما از نظر مقدمه به بعد ، خودتان هستید. شهر در حال غرق شدن به هیچ وجه دست شما را ندارد و بهتر از این است. در طول یک پرونده (شما به نوعی در کل بازی خواهید بود) باید یادداشت ها و اسناد را از مکان ها یا افراد مورد علاقه جمع کنید ، و سپس حقایق مربوطه را ترسیم کنید تا مشخص شود کجا می خواهید. طی این روند سرعت بازی به خوبی پیش رفته است.

من ترجیح می دادم از این که چگونه بازی به آرامی در دنیای خود حرکت کرده ، حرکت کنید و نه اینکه کارت های خود را از حالت انتخاب به شما نشان دهیم ، و اینکه بی خیال همه آن را در حرکت عقب و جلو حرکت کنید. در اینجا صحنه ای پیدا خواهید کرد و در اوقات فراغت خود تحقیق می کنید. این معمولاً به دنبال یافتن سرنخ ها ، چیدن مدارک ، مشاهده اشیاء و موارد دیگر است. شما هر از گاهی از چشم ذهن خود استفاده خواهید کرد. ابزاری که به شما امکان می دهد از سرنخ های محیطی استفاده کنید تا یک قطعه را با هم جمع کنید و وقایع مورد نظر را شروع کنید.

در طی این مرحله ، نقاط جالب توجهی را مشاهده خواهید کرد که در آن رویدادی رخ داده است و پس از مطالعه بیشتر ، یک صحنه نمایش صحنه ای کوتاه را نشان می دهد. وقتی همه صحنه ها را پیدا کردید و آنها را مشاهده کردید ، وظیفه شماست که دنباله سفارش درست را برای آشکار کردن نحوه جمع شدن کل رویدادها انتخاب کنید. درنهایت ارائه زنجیره داستان کامل و درست است. از طریق ترکیبی از آن ، جمع آوری مدارک از طریق جمع آوری اسناد و مرور تعداد زیادی سوابق بانک اطلاعاتی و شهود بررسی متقابل ، سرنخ های اصلی را تشکیل می دهید.

سرنخ اصلی به کاخ ذهن شما اضافه می شود. مکانی که در آن می توانید نقاط ضرب المثل را به یکدیگر متصل کنید تا به یک نقطه نهایی برسید – که در ادامه بازی را دنبال خواهید کرد. واقعاً خوب و کاملاً حفظ شده ، و فقط با آزادی مناسب و انتخابی که انجام می شود ، باعث می شود احساس کنترل داشته باشید. این واقعا ، با وجود مکانیک عجیب و غریب است که هر از گاهی معرفی می شود ، چگونه تحقیقات در اینجا کار می کند ؛ شما اطلاعاتی را جمع آوری می کنید ، بانک اطلاعاتی را مطالعه می کنید ، از افراد محلی بازجویی می کنید و صحنه ها را با هم جمع می کنید تا این پرونده بیشتر پیش برود.

در طول دوره بازی ، شما می توانید برای بدست آوردن مقادیر تعیین شده EXP (درآمد از طریق روش های مختلف) امتیاز کسب کنید ، که می توانید این امتیازها را به درختان به روز رسانی بازی توزیع کنید. یک درخت برای مهارت های رزمی ، قدرت و شعور وجود دارد. هر درخت ارتقاء های مختلفی را ایجاد می کند که باعث بهبود قابلیت های چارلز می شود ، امثال توانایی تنظیم تله ها ، نگه داشتن منابع بیشتر ، حمل مهمات بیشتر و غیره. به طور کلی ، بسیار ساده و نکته ای است که وقتی گفته ها و تمام شد ، به نفع بازی کمک می کند.

تا کنون خیلی خوب. بنابراین ، مشکل چیست؟ اشکالات فنی بازی بسیار سخت است که نادیده گرفته شود. مهمتر از همه و مهمتر از همه ، پارگی صفحه تقریباً در هر ثانیه دوم وجود دارد. ای کاش می توانستم بگویم که خفیف بود ، اما متأسفانه چنین نیست. پاره شدن صفحه نمایش بد است ، و باعث سردرد می شود. سپس فریمور وجود دارد ، که تقریباً به اندازه Brexit سازگار است. من هنوز تمام نشده ام ، این بازی با اشکالات همراه است. گرفتار شدن در محیط ، درست از طریق دیدن اجساد NPC ها که در هوای میانه ، مرده و در راه متوقف شده اند.

جهنم ، در یک لحظه NPC به طرز غیرقانونی در هوای میانه قرار گرفت و یک درگاهی را که برای دسترسی به آن نیاز داشتم مسدود کرد ، و هیچ راهی جز بازگشت مجدد بازی برای اصلاح مسئله نداشت. سپس ، بهینه سازی بازی وجود دارد. من مطمئن نیستم که چرا ، اما به نظر می رسد بازی می خواهد تصمیم بگیرد که چه زمانی یک صفحه بارگیری را به راه خود پرتاب کنید ، به این معنی که در بعضی مواقع ، فقط برای پیاده روی به ساختمان می توانید یک صفحه بارگیری بدست آورید. آخرین باری که وارد شدید. این منجر به وقفه های مداوم وقفه پراکنده می شود ، که برای بازی از این نوع ، دقیقا ایده آل نیست.

با توجه به سایر موارد موجود در بازی ، بیشتر خطاها در سمت چپ کمتر از انتخاب های طراحی ضعیف هستند. به عنوان مثال ، نبرد چنان ناخوشایند است که عملاً بی معنی است. خوشبختانه ، لازم نیست به همان اندازه که انتظار دارید به نبرد تکیه کنید ، اما هنوز هم کاملاً عادلانه وجود دارد ، و داشتن چنین سیستم کمبودی در واقع می تواند به هر دلیلی اشتباه دردسرساز باشد. تمام ابزارهای مورد انتظار برای تماس با شما ، مانند اسلحه غوغا و طیف وسیعی از سلاح های مختلف و همچنین سیستم دستکاری را در اختیار خواهید داشت.

سیستم کاردستی کاملاً سر راست است. شما به سادگی منابع و مهارت های خود را جمع آوری خواهید کرد ، لازم است مهمات ، لوازم بهداشتی و غیره باشد. به دلایل مربوط به داستان ، مناقصه قانونی در بازی وجود ندارد و در عوض ، مهمات این است که چگونه قوم شهر برای کارهای و نعمتها به یکدیگر پرداخت می کنند. با این حال ، حتی با این حساب ، به ندرت بخش اعظم آن را برای استفاده از موارد ذکر شده در بالا قرار می دهید. دشمنان مختلفی در بازی با تمام اشکال و اندازه ها وجود دارند ، اما هیچ یک از آنها به ویژه به یاد ماندنی نیستند ، و همه آنها خصمانه نیستند مگر اینکه مورد چالش قرار گیرند.

با این وجود ، مهم نیست که چه سلیقه ای را برای دفع دشمنان به وجود می آورید ، زیرا همه آنها مشکل ندارند. مبارزه با غوغا کند و ناخوشایند است ، و اغلب اوقات منجر به این می شود که شما به هدف خود ضربه بزنید. همین مساله را می توان در مورد بازی تفنگ نیز گفت ، به لطف چگونگی رسیدگی به این عمل نامشخص است. شما زمان بیشتری را در ترسیم عکس های خود (و هدر دادن آنها) خواهید داشت تا اینکه در واقع یک ضربه موفق را ببندید. مطمئناً ، باید حرامزاده هایی را که شلیک می کنید به طور مداوم در کنار هم قرار نگیرید ، کل روند را مجدداً تنظیم مجدد کنید و حتی برای شما مهمات بیشتری هم داشته باشد.

این واقعاً یک جهنم نزولی است ، و من امیدوارم که توسعه دهنده در یک بخش آینده برطرف شود. شرم واقعی در همه اینها این است که با این انتخاب های طراحی اشتباه و موضوعات فنی ، طرف دیگر ، Sinking City یک بازی عالی خواهد بود. داستان در کل جالب است ، با فعالیت های جانبی فراوان و مواردی که باید بخواهید با آن روبرو شوید ، اگر می خواهید رویداد اصلی را گیر بیاورید. در حالی که طرفداران H.P. بدون شک Lovecraft بدون شک عاشق چیزهایی است که ارائه می دهند ، من نمی توانم برای کسانی که فقط می خواهند یک مسیر جدید و بدون مشکل را دنبال کنند ، همین را بگویم.

این بازی به طور واضح آماده انتشار نبود و من از این اعتقاد ندارم که توسعه دهنده قبل از انتشار این خطاها را ندیده است. مانند بسیاری از بازی ها ، این عملکرد غیرقابل قبول و شرم آور است. با توجه به اینکه ، شهر در حال غرق شدن دلیلی گمشده نیست. وقتی همه چیز به عنوان پیش بینی شده کار می کند ، و هنگامی که شما درگیر عناصر ضعیف تر بازی نیستید ، هیچ چیز کاملاً شبیه آن در جای دیگر نیست. در طرف مقابل ، وقتی شما بر خلاف آن هستید ، سخت گیر خواهید بود که دلیل خوبی برای ادامه سفر خود پیدا کنید.

من می خواهم به توسعه دهنده اعتبار خود دنیا بسپارم ، با در نظر گرفتن بخش های زباله زیر آب ، کاملاً ساخته شده است و به عنوان پایه ای محکم برای آنچه حاصل می شود ، خدمت می کند. هر منطقه احساس بی نظیری می کند ، با ظلم ، ناآرامی سیاسی و چندین مضمون معنی دار که چیزها را محدود و وزن می کند. من همچنین از این بازی بخاطر استفاده از گفتگوی هوشمندانه و شوخ ، تحسین می کنم ، با این تفاوت که چند شخصیت انتخابی به خوبی نوشته شده و جذاب هستند ، در حالی که بقیه ، خوب ، آنها می توانند کاملاً دلخور شوند – روحهای کسل کننده و بی نیاز که بسیار کم کاری می کنند. هیجان زده

نکته پایانی این است که این مسئله خیلی خوب می شود ، اما بسیاری از آنچه درست می شود می توانند در میان مشکلات خود گم شوند. من از طراحی بصری و صوتی استقبال می کنم. در حالی که این بهترین بازی در بلوک نیست ، مطمئناً محلی از مکانهای کاملاً دقیق ، متنوع و جذاب را در اختیار شما قرار می دهد. صدای بازی بازی از جمله صداگذاری خوب است ، به طور جمعی ماجراجویی را مطرح می کنیم که در انتهای ژنرال هم خوب قرار دارد. اکنون توپ برای کمک به برطرف کردن بسیاری از اشتباهات در صحن دادگاه است. متأسفانه ، تا آن زمان ، من کاملاً آن را توصیه نمی کنم.

78%

Summary

از طریق طراحی دنیای جامد و مکانیک کارآگاهی هوشمندانه ، شهر در حال غرق شدن زمینه ای ستودنی را برای ماجراجویی جذاب خود فراهم می آورد. بازی از هر نظر بی نظیری جالب است و بی نظیر است و داستانی قوی را ایجاد می کند که می داند چگونه با ادراک اسباب بازی کند. این شرم آور است که در میان بسیاری از مشکلات فنی ، بسیاری از اشکالات و بسیاری از گزینه های طراحی ضعیف قرار گرفته است. این ، در بهترین حالت پتانسیل متلاشی شده است.