The Crew Motorfest review

95%
خلاصه

Summary

عملکرد فنی Crew Motorfest نسخه PS5 Motorfest بدون نقص اجرا می شود. مسلماً از نظر گرافیکی دقیقاً مرزها را پشت سر نمی گذارد، اما بازی های بسیار ساده تر مشکلات بسیار بزرگ تری در این نسل داشته اند. افت فریم یا لکنت در چشم نیست.

95 % کوروش گیم

The Crew Motorfest دنباله ای است که بسیار بیشتر از آن چیزی است که از آن انتظار داشتم

اگر تا به حال از خود پرسیده اید که چه کسی هنوز The Crew 2 را در سال 2023 بازی می کند: این من هستم. اما وقتی از دنباله آن مطلع شدم، آنقدر علاقه مند نشدم. فکر نمی کردم زمینه جدیدی برای پوشش دادن وجود داشته باشد. من در مورد تبدیل آنچه در ابتدا به عنوان DLC در نظر گرفته شده بود به یک بازی کامل بدبین بودم. و علاوه بر این، بدون حیله اصلی پوشش دادن تمام آمریکا چقدر می تواند خوب باشد؟

همانطور که معلوم است بسیار بهتر است. می بینید، The Crew 2 یک بازی مسابقه ای مناسب و با ترفندهایی است که آن را تقویت می کند، در حالی که The Crew Motorfest فقط یک بازی مسابقه ای لعنتی خوب است.

پس از گذراندن سال‌ها با موتور مسابقه‌ای سبک و ساده 2، تغییر به موتور فست (Motorfest) که در آن اتومبیل‌ها حس وزن واقعی دارند که می‌توانید با برخورد به تمام پیچ‌های پیچیده در هر مسیر، تغییر را حس کنید، کمی شوکه کننده است. دیگر نمی‌توانید سریع و آزاد در Motorfest بازی کنید، باید با زمان‌بندی شکستن خود در آن کار کنید، و از دست دادن پنجره بسیار تنبیه‌کننده است.

به علاوه، این بدان معناست که 20 رشته مختلف مسابقه در نهایت ارزش خود را احساس می کنند زیرا اتومبیل ها در واقع متفاوت رانندگی می کنند. اتومبیل‌های مسابقه‌ای خیابانی قابل اعتماد و سرعت معقولی هستند، وسایل نقلیه رالی مانند دیوانه‌وار می‌لغزند اما پیچ‌های دقیق را می‌کوبند، و هایپرکارها به طرز مضحکی قدرتمند اما دو برابر ناپایدارتر هستند. اینها چیزهایی بودند که قبلاً لازم نبود به آنها فکر کنید، اما اکنون موتور مسابقه به اندازه کافی پیچیده است که آن را در نظر بگیرد.

رویدادها به گونه ای بازنگری شده اند که بزرگترین مشکل The Crew 2 را برطرف کند. پیش از این، هر رویداد دارای یک عدد مبهم بود، و اگر ماشین شما کمتر از این عدد بود، مسابقه اساساً غیرممکن بود – اما به محض اینکه با ارتقاء قطعات مناسب به مانع عدد رسیدید، می‌توانید به راحتی آن را پاک کنید. این بدان معنی بود که تقریباً در هر رویدادی دشواری وجود ندارد، فقط باید برای مدت زمان کافی آسیاب کنید.

Motorfest این را برای یک سیستم لیست پخش جدید تغییر می دهد، که مجموعه ای از 7 تا 10 مسابقه است که همه بر روی یک نوع وسیله نقلیه متمرکز شده اند، خواه یک رشته مسابقه، یک برند یا حتی یک دوره زمانی باشد. اولین باری که در تمام این مسابقات بازی می کنید، مجبور می شوید از وسایل نقلیه قرضی استفاده کنید که همراه با تنظیمات سختی قابل تنظیم، تضمین می کند که همیشه یک تجربه مسابقه چالش برانگیز خواهید داشت.

سپس، پس از تکمیل لیست پخش، می‌توانید با هر وسیله نقلیه‌ای که می‌خواهید برگردید و بالاترین زمان‌ها را تنظیم کنید و پول نقد بیشتری کسب کنید. این مشکل مشکل را برطرف می‌کند و هر رویداد را برای پخش مجدد بسیار سرگرم‌کننده‌تر می‌کند، که خوب است زیرا هنوز باید این کار را انجام دهید تا تمام پولی را که برای یک مجموعه بزرگ ماشین نیاز دارید به دست آورید.

رویدادهای Live Summit بازگشته اند و همچنان انگیزه اصلی شما برای بازگشت هر هفته هستند. آنها تا حد زیادی در Motorfest بدون تغییر هستند، اما دو موردی که ما تاکنون داشته‌ایم، هر دو حس بسیار قوی‌تری نسبت به قبل از موضوع داشتند، که با نحوه تنظیم لیست‌های پخش کمک می‌کند.

 

با این حال، به طرز تکان‌دهنده‌ای، موتورپسی وجود ندارد – نسخه خدمه Battle Pass. به جای آنها رویدادهای ماهانه “Main Stage” قرار دارند، که در آن شما XP را در سه دسته مختلف کسب می کنید: مسابقات لیست پخش، مسابقات PvP آنلاین، و رویدادهای جانبی/چالش ها، و همه جوایز کاملا رایگان هستند. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که برای همیشه به همین شکل باقی بماند، اما یوبی‌سافت هنوز چیزی بر خلاف آن اعلام نکرده است.

رقابت‌های PvP آنلاین به وضوح در اینجا تمرکز ندارند، اما سیستم جدیدی که برای آنها در نظر گرفته‌اند این کار را انجام می‌دهد. هر نیم ساعت یک رویداد Grand Race and Demolition Royale جدید شروع می شود. Grand Races مانند مسابقات داستانی وحشی از The Crew 2 است که در آن شما در سه نوع خودروی مختلف مسابقه می دهید و Demolition Royale یک دربی تخریب 32 نفره است. آنها ساده هستند و هر از چند گاهی برای بیش از یک رانندگی کوتاه یکشنبه طراحی نشده اند، اما با توجه به تمرکز روی محتوای تک نفره، خوب است.

یکی از چیزهایی که از دست رفته است، انگیزه کشف جهان باز است. رفتن از سرتاسر سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا به یک جزیره هاوایی منفرد همیشه شبیه یک تنزل رتبه بود، و نتیجه این است که دنیا دیگر ارزش آن را ندارد که خودتان به تنهایی در حال پرسه زدن باشید. دیگر نمی‌توانید در اطراف همه مکان‌های دیدنی اصلی سفر جاده‌ای داشته باشید، زیرا ارزش دیدن ندارند.

با برخی از چالش‌ها نیز به هم می‌خورد، یعنی Photo Ops. در The Crew 2 منطقی بود زیرا، چه کسی نمی‌خواهد عکسی از پرواز برعکس هواپیما در قسمت زیرین برج ایفل لاس وگاس بگیرد؟ چیزی که کمتر هیجان انگیز است، گرفتن عکس از یک ماشین کلاسیک در مقابل یک متل قدیمی است. به نظر می رسد چیزی است که آنها صرفاً به این دلیل که یک ویژگی در بازی گذشته بود، حفظ کردند، نه به این دلیل که در واقع جایگاه معنی داری در اینجا داشت.

رابط کاربری نیز بهترین نیست. طراحی بازی قبلی بسیار تمیز و آسان برای پیمایش بود، که با توجه به انواع مختلف رویدادها که باید از میان آنها سرک می‌کردید، مهم بود. در Motorfest به نظر بسیار آشفته‌تر به نظر می‌رسد، به خصوص در صفحه فعالیت‌ها، جایی که شما باید واقعاً برای برخی از رویدادها به حفاری بروید. حتی وسایل نقلیه دیگر به ترتیبی ساده و قابل درک فهرست نمی شوند – هرچند محدودیتی برای قطعات خودرو وجود ندارد، بنابراین این یک پیروزی است.

من واقعاً انتظار نداشتم که Motorfest یک قدم بزرگ رو به جلو برای The Crew باشد، اما خوشحالم که اشتباه کردم. تمام جنبه‌های اصلی گیم‌پلی به‌طور گسترده‌ای نسبت به نسخه قبلی خود بهبود یافته است، زیرا موتور مسابقه، سیستم رویدادها و حلقه پاداش هر کدام بهتر از قبل هستند. در حالی که The Crew 2 فقط به دلیل ترفندهای منحصر به فردش طرفداران خاصی را به خود جلب کرد، Motorfest جذابیت بسیار گسترده تری دارد.

عملکرد فنی Crew Motorfest
نسخه PS5 Motorfest بدون نقص اجرا می شود. مسلماً از نظر گرافیکی دقیقاً مرزها را پشت سر نمی گذارد، اما بازی های بسیار ساده تر مشکلات بسیار بزرگ تری در این نسل داشته اند. افت فریم یا لکنت در چشم نیست.