Review: Horizon Chase Turbo

Review: Horizon Chase Turbo

دو نوع آدم وجود دارد. و شاید بعضی اوقات بین یکدیگر همپوشانی داشته باشیم. افرادی هستند که فکر می کنند Top Gear یک برنامه تلویزیونی در انگلستان است که میزبان مردی را روی صورت می کوبد و اکنون به جای آن در آمازون نخست است. و سپس کسانی هستند که فکر می کنند Top Gear یک بازی مسابقه ای Super Nintendo توسط Kemco در دهه نود بود.

هر دو درست هستند ، اگرچه بازی Top Gear هیچ ارتباطی با سریال های تلویزیونی ندارد. این یکی از اولین بازی هایی بود که من تا به حال برای سوپر نینتندو در اختیار داشتم و حس سرعتی در رقابت با F-Zero داشت. این بازی چند دنباله داشت اما تنها بازی اول و Top Gear Rally توسط باری لیچ به ثمر رسید و این مهم است زیرا موسیقی متن فیلم اصلی Top Gear بسیار جذاب بود ، ورزش یک زن و شوهر کرم گوش خنده دار که با مردم گیر کرده است. این روز ، به انواع ریمیکس و ادای احترام در YouTube منتهی می شود.

پس اگر من فهمیدم که یک راننده کوچک ناخوشایند به نام Horizon Chase Turbo که در Steam و PlayStation 4 توسط توسعه دهنده برزیلی Aquiris Game Studio موجود است نه تنها از Top Gear الهام گرفته شد و نه الهام بخش ، بر من مبارک شوید. به نسخه اصلی ، بلکه آهنگساز اصلی را نیز در چرخش داشت. و چه سوار تاول زدن است.

Horizon Chase Turbo (PS4 [reviewed], PC XB1 NSwitch
Developer: Aquiris Game Studio

Publisher: Aquiris Game Studio
Released: May 15, 2018
MSRP: $19.99

با استناد به بازی های دیگر مانند Outrun برای الهام بخشیدن آن ، در حالی که نسبتاً بسیاری از اتومبیل های رده بندی 90s اساساً به روشی مشابه عمل می کنند ، نمی توان چقدر از نزدیک غافلگیر شد که Horizon Chase Turbo به ویژه از Top Gear تقلید می کند. اگر بازی را به اصول آن بسپارید ، در اصل مربوط به چرخش های شدید و جلوگیری از وسایل نقلیه دیگر در جاده است. و گرچه این ممکن است مثل یک جمله کاملاً واضح به نظر برسد ، از آنجا که مطمئناً تمام بازی های مسابقه ای مربوط به آن است ، روشی که این مکانیک ها در Horizon Chase Turbo احساس می کنند در مقایسه با سایر بازی های این ژانر بسیار خاص است.

آسیب دیدگی خودروی Top Gear 2 نیز از بین رفته است ، همانطور که سیستم ارتقاء پیچیده از آن بازی و دنباله آن Top Gear 3000 با هر یک از رئالیسم های Top Gear Rally کاملاً از بین رفته است تا فقط قلب تجربه اصلی بازی مانند بازی دست نخورده باقی بماند. . مسابقات کوتاه و وحشیانه است و به ندرت خود را بیش از نیمی از دور در خط مقدم سفر خواهید کرد زیرا هر مسابقه مربوط به تلاش برای رسیدن به آنجاست ، با ایستادن بسیار کمی در راه خود تا شما را مجدداً پشت سر بگذارد. تا زمانی که حافظه شما به اندازه کافی خوب باشد برای به یاد آوردن سخت ترین چرخش در هر مسیر در جلو است.

آهنگ های زیادی نیز وجود دارد. به جای اینکه مانند سایر بازی های مسابقه ای تنظیم شود که در آن با یک سری آهنگ مبارزه می کنید و سعی می کنید یک رتبه ثابت را حفظ کنید ، Horizon Chase Turbo بیشتر شبیه به یک بازی موبایل (که مناسب است از آنجا است که در آنجا منتقل شده و گسترش یافته است) از) با سه مجموعه از دو تا چهار مسیر در هر منطقه که در کشورهای مختلف جهان پخش می شود. رده بندی در پنج مکان برتر ، مسیر بعدی را در ترتیب باز می کند ، که هر پیروزی بسته به رتبه و چه تعداد نشانه های آبی رنگ می تواند بسته به رتبه و تعداد بازیکنان جمع شده امتیاز کسب کند.

اگر بازیکن همه نشان های آبی را در یک آهنگ جمع کند و در مکان های اول قرار بگیرد ، یک جایزه فوق العاده و حداکثر مقدار در دسترس برای آن آهنگ دریافت می کند. امتیازها باعث جمع آوری و باز کردن مناطق جدید ، ارتقاء مسابقه هایی می شوند که باعث باز شدن سرعت ، تقویت ، سوخت ، شتاب و فرمان به روزرسانی برای همه اتومبیل های موجود به طور همزمان با کمی انعطاف پذیری در نحوه استفاده از آن به روز شده و البته جدید ، البته بسیار عمومی ، وسایل نقلیه محبوب را می گیرد

از آنجا که آهنگ ها به سرعت به پایان رسیده اند ، یک کیفیت اعتیاد آور “یک مسابقه بیشتر” وجود دارد که بازی را نه تنها برای امتحان کردن دوره ها برای بدست آوردن مقام اول و گرفتن همه نشان ها حفظ می کند ، بلکه همچنان به پیشرفت ادامه می دهد تا ببینم که هر آهنگ جدید تا حدودی به لطف محیطهای پس زمینه ساده اما زرق و برق دار و غریبانه رنگی و جزئیات ردیابی که از منطقه به منطقه دیگر تغییر کرده اند ، ارائه می شود جلوه های آب و هوایی مانند برف و باران برای تأثیر منفی روی فرمان قرار دارد و با همین آهنگساز در پشت موسیقی متن بازی (از جمله چند آهنگ ریمیکس شده از Top Gear اصلی ، که یک درمان واقعی برای دیدن آنها بود) ، من چیزهای زیادی پیدا کردم. من بازی میکنم

این واقعیت که این بازی دارای بیش از 100 آهنگ و حدود 30 وسیله نقلیه بازشدنی است ، نه تنها تجربه بازی اسپلیت روی صفحه را با چند بازیکن مختلف و همچنین یک حالت قهرمان سنتی تر ، باعث می شود که نه تنها یک تجربه شگفت انگیز بازی آنلاین از پایین به زمین برسد. ، بلکه به طور موثری Horizon Chase Turbo را به بهترین بازی Top Gear ساخته شده ، تبدیل می کند ، حتی اگر نام IP اصلی را نداشته باشد.

من با Horizon Chase Turbo یک زمان جهنم داشتم. از بین همه بازی های احیای یکپارچهسازی با سیستمعامل که طی چند سال گذشته به نمایش در آمده است ، تقریباً در صدر لیست مورد علاقه های شخصی من قرار دارد. من نمی توانم به اندازه کافی از آن برخوردار شوم. برای تکرارهای بعدی ، دیدن یک ویرایشگر آهنگ بسیار جالب خواهد بود ، و شاید یک حالت چند نفره آنلاین یا راه دیگری برای اجرای تنوع در بازی اصلی ، زیرا حتی با آهنگ های مختلف ، این تجربه می تواند خسته کننده باشد و بهترین راه حل توسط پخش های کوتاه است. اما من اینجا را دوست دارم Horizon Chase Turbo موفق می شود که یک جانشین شایسته Top Gear باشد و سعی نمی کند وانمود کند که کارهای دیگری فراتر از آن انجام می دهد.

95%
نوستالژی برای همیشه

Summary

من با Horizon Chase Turbo یک زمان جهنم داشتم. از بین همه بازی های احیای یکپارچهسازی با سیستمعامل که طی چند سال گذشته به نمایش در آمده است ، تقریباً در صدر لیست مورد علاقه های شخصی من قرار دارد. من نمی توانم به اندازه کافی از آن برخوردار شوم. برای تکرارهای بعدی ، دیدن یک ویرایشگر آهنگ بسیار جالب خواهد بود ، و شاید یک حالت چند نفره آنلاین یا راه دیگری برای اجرای تنوع در بازی اصلی ، زیرا حتی با آهنگ های مختلف ، این تجربه می تواند خسته کننده باشد