Overpass Review

Overpass Review

Overpass یک بازی ویدیویی کوچک کنجکاو است. ترکیبی از عناصر TrackMania Turbo با دیگران از MudRunner و سپس با تذکر از ژانر Souls مانند ، آن را جلب می کند ، جدا از جمع اصلی بازی مسابقه ای است. تنوع بیشتر در بازار چیز خوبی است و بازی کردن این مسابقه شبه جاده ای در بعضی مواقع تجربه ای طراوت است.

استفاده از ATV یا UTV – که مانند یک دوچرخه سواری است اما دارای یک سقف و دو صندلی است – هدف این است که زمین های فریبنده و حتی خطرناک را در شش مکان مختلف عبور دهید. رویدادها ترکیبی از دوره Obstacle Course است که در سریعترین زمان یک یا سه دور یک مدار را به حرکت در می آورد ، و Hillclimb که امیدوارم کاملاً توضیح داده شود.

حتی اگر در نهایت به موقع مورد قضاوت قرار بگیرید ، رانندگی با بیشترین سرعت ممکن یا ارائه یک خط مسابقه کامل به سادگی هدف نیست. در طول مسیر ، با موانع مختلفی روبرو خواهید شد. اینها به سادگی می توانند تعداد زیادی از لاستیک ها باشند ، اما می توانند یک سری لوله های دور ریخته شده ، یک تپه غول پیکر غول پیکر یا یک مخروط سنگی باشند. ترفند این است که چرخ های وسیله نقلیه خود را به درستی زاویه دهید و فقط مقدار مناسبی از قدرت را به کار بگیرید ، با ظرافت و متعادل کننده فرمان و موتور دریچه گاز.

این رضایت از عدم گیر افتادن در یک رودخانه یا عدم چرخش UTV شما به صورت صخره ای – این اتفاق زیادی می افتد. بازنشانی مداوم به شما وقت می دهد ، با کشیدن یک مخروط یا رانندگی از طریق یک مانع ضبط شده ، جریمه ها را اضافه می کند. دقت ، هدف بازی است.

در طی یک دوره انسداد ، مسیر رو به جلو واضح است ، اما راه مقابله با هر مانع می تواند برخی از مشکلات را بفهمد. با استفاده از Hillclimbs ، پیدا کردن مسیر درست برای گرفتن کافی به شما بخش اصلی چالش است. ممکن است چندین مسیر تا یک تپه یا مسیرهای اطراف صخره های بزرگتر وجود داشته باشد و کارآمدترین مسیر تبدیل به راه اصلی تحویل سریعتر زمان کلی می شود. در حالی که دوره های انسداد مانند معادل اتومبیل قلعه تاکشی است ، Hillclimbs بیشتر احساسات جهت گیری Cub Scout را نسبت به آنها احساس می کند.

شما بسیار شکست خواهید خورد ، و من این را تا حدی دوست دارم. دلیل وجود محبوبیت Nioh ، Bloodbourne و غیره وجود دارد. در Overpass ، شکست فقط بخشی از منحنی یادگیری است. شما می توانید به سرعت جلوی هر مانعی که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنید ، وسایل نقلیه خود را مجدداً تنظیم کنید و حتی اگر مجبورید چندین بار بخش را امتحان کنید ، هنوز هم می توانید در سه رده برتر قرار بگیرید. استفاده مجدد از شیب های شیب دار به همان پارچه این بازی بافته می شود.

Overpass چند ترفند دیگر در آستین خود دارد تا مطمئن شوید عنصر استراتژی وجود دارد. شما بر روی قفل های دیفرانسیل روی وسیله نقلیه خود کنترل دستی دارید. به طور پیش فرض خاموش است ، قفل شدن تفاوتهای جلو و عقب با فشار ساده “بالا” روی صفحه d ، ورودی های فرمان شما را کاهش می دهد ، اما کشش پیشرفته ای را فراهم می کند. منجر به نیاز به برنامه ریزی در آینده می شود ، گاهی اوقات شروع به صعود با دیافراگم های قفل شده ، آنها را از نیمه راه خاموش می کنید تا حول یک مانع بچرخید و دوباره به عقب برگردید تا صعود نهایی شود.

سپس آسیب وسیله نقلیه وجود دارد. چند صخره بیش از حد را به سر خود بزنید و یا خیلی سریع به بالای یک طاقچه بروید و از فرود سنگین رنج می برید و نتیجه چرخ های آسیب دیده است که فاقد کشش یا دقت فرمان هستند. بعد از هر رویداد ، پول نقدی مجازی سرد کسب می کنید ، که می توانید برای به روزرسانی وسایل نقلیه خود ، خرید رنگ جدیدی از کلاه ایمنی برای راننده خود و به سادگی ثابت کردن کارمزدهای خود هزینه کنید.

با داشتن یک مفهوم گیم پلی منحصر به فرد ، رانندگی که به عنصر استراتژی و برنامه ریزی از قبل نیاز دارد و یک سیستم ارتقاء و تعمیر برای پاداش دادن یا مجازات شما به راحتی مجازات می شود ، چیزهای زیادی در مورد Overpass وجود دارد. در کنار اجزای آنلاین ، حتی چند نفره دارای صفحه نمایش تقسیم شده نیز وجود دارد. نادر بودن برای یک بازی رانندگی در سال 2010. شما می توانید بو ، اما آینده اما نمی تواند شما را؟

من با ساختار شغلی شروع می کنم. پس از تکمیل چند بخش اختصاص داده شده اول ، شما یک انتخاب رویداد را برای مقابله با آنها در اختیار دارید. مشکل این است که من می توانم کشف کنم که آیا وسیله نقلیه ای که داشتم قادر به انجام این وقایع باشد یا نه. بله ، شما می توانید UTV های جدید ، ظاهراً بهتر ، بخرید ، اما هنوز هم کور می شوید که مناسب باشد یا نه.

من فکر می کنم این امر تا حد زیادی به دلیل عدم ردیف وسایل نقلیه یا رده بندی وسایل نقلیه است ، بلکه راهی است که بسیاری از آنها حتی پس از گذراندن 12 فصل کامل 12 دور قفل می شوند. شما می توانید در بن بست بنشینید ، با چیزی که نمی تواند با وجود داشتن پول کافی برای خرید چیزهای بهتر ، خاموش ترین دامنه ها باشد ، زیرا آنها تا زمانی که برنده رویدادهای دیگری شوید ، قفل شده اند.

در پایان ، “فینال جهانی” را کامل کردم – که متأسفانه به دلیل بازنشستگی از یکی از دورها ، با از دست دادن امتیازهای ارزشمند ، اول به پایان نرسیدم. پس از یک ساعت تلاش ، من با تفاوتی که در بالای یک مرحله خاص بسته شده بود ، از بالا و پایین بلند شدم. اکنون ، من کاملاً می پذیرم که شاید من یک بوفون بدون مهارت های لازم باشم و احتمالاً در وسیله نقلیه ای نبودم که به درستی به روز نشده باشد ، اما من احساس ناامید کننده کردم که چنین سناریویی امکان پذیر است.

در حالی که وسایل نقلیه شما آسیب مکانیکی دارند ، آسیب دیداری ندارند. این یک معامله گر نیست ، اما خوب خواهد بود. آنچه مهم تر خواهد بود ، بهبود عملکرد در سرعت های بالاتر است. بعضی از مسیرها یک عنصر رانندگی مسطح دارند ، اما مغایر با موضوع کلی نیست و نارضایتی های موجود در سیستم کنترل ، که در درجه اول برای خزیدن سنگ طراحی شده است را برجسته می کند. به راحتی می توان خود را بیش از حد تصحیح و دید از چپ به راست مشاهده کرد. نمی توانم بگویم من طرفداران دوچرخه های چهارگانه نیز هستم ، سوار شما به نظر می رسد شکننده تر از چکش ساخته شده از شیشه است.

دلخوری منظم دیگر وقتی گیر می آید (که بدیهی است خیلی اتفاق می افتد) و می خواهید برعکس شوید. نگاه به پشت شما یک دکمه ساده نیست ، بلکه آیا شما می توانید بر روی چوب آنالوگ صحیح کلیک کرده و سپس به طرز ناخوشایندی آن را به اطراف منتقل کنید. من اغلب به این نتیجه می رسیدم که از لبه های معکوس خاموش شوم یا در سنگ های پشت سرم گیر بیفتم.

و سپس راهی وجود دارد که شما با یک آموزش کامل ، اما در عین حال تقریباً خیلی دشوار ، به اعماق عمق خود فرو می روید. چالش های قبلی بسیار واضح تر است و می توانم بسیاری از افراد را ببینم که قبل از رسیدن به آنها ، از بازی گزاف گویی می کنند. تقسیم آموزش به دو صورت ، با یک معرفی اولیه و سپس آموزش پیشرفته تر بعد از چند مرحله شغلی ، قطعاً به شما کمک می کند.

70%
خوب

Summary

Overpass یک سبک منحصر به فرد از بازی مسابقه ای با پایه های جامد است ، اما احساس می کنید که زمان و بودجه کافی برای پرداخت آن به لهستانی مورد نظر وجود ندارد. خجالت آوره. در اینجا طاقچه ای وجود دارد که من می خواهم وقت بیشتری را در آن بگذرانم ، اما برخی از ناامیدی ها برای من خیلی عمیق است که به زودی برگردم. Overpass یک مفهوم جدید با برخی از لبه های خشن است.