FINAL FANTASY X/X-2 SWITCH REVIEW

FINAL FANTASY X/X-2 SWITCH REVIEW

Final Fantasy X یک دستاورد روایت، تصویری و صوتی بود و به یک داستان در حال حرکت با شخصیت های شگفت انگیز اشاره می کرد که با موسیقی سرگردان و دلهره آور همراه بود. گرما آن هر ساله قدرت خود را از دست داده است و این بازسازی لذت بخش به من اجازه داد تا یک مکان گرانقیمت در خاطرات ویدئویی من (با وجود برخی از معایب) دوباره بازدید کند.

آه آره، و Final fantasy X-2 نیز وجود دارد. اما من هنوز هم تلخ در مورد آن است که 97.8 درصد تکمیل از بیش از پانزده سال پیش.

این اولین بار نیست که شما می توانید از این ماجراجویی در جاده ها استفاده کنید (Vita برای اولین بار)، اما صفحه نمایش بزرگ Switch و کنترل های راحت آن را به عنوان یک تجربه خوش آمدید برای چشمان قدیمی و چشمان شما می بیند. رنگ های پر جنب و جوش بازی بر روی صفحه نمایش دستی سوئیچ روشن است، و برخی جزئیات دقیق در مورد مناظر خلاق توسعه دهندگان برای آن ایجاد شده است.

این تصاویر گرافیکی دوست داشتنی HD، به طرز عجیب و غریبی، وقتی که به کاراکترها می آید، به قیمت عجیب و غریب می آید. تصاویر پر جنب و جوش در HD عالی است، اما به نظر می رسد مدل های صورت شخصیت برخی از بشریت خود را در روند از دست داده اند، به دلیل عدم وجود راه بهتر برای قرار دادن آن. فشرده سازی نسخه PS2 برای افشای خطوط خشن که به نوعی احساس مصنوعی را تبدیل به یک لمس نرم افزاری انسان به چیزی بیشتر از عروسک پلاستیکی می کند، برطرف شده است. بخشی از من فکر می کردم که این گفت و گو در مورد نوستالژی است، اما جزئیات شخصیت به نظر می رسد تنها جنبه بصری است که از این مسئله رنج می برد. این ممکن است برخی از بازیکنان را ناراحت کند، اما با گذشت زمان زیادی با شخصیتها، این یک نقص قابل توجه است.

گفت که کمی از مشکلات در بازی ها رنج می برد. موسیقی متن دوگانه، هر دو مرتب شده و کلاسیک، به گوش می رسد (و قادر به حرکت به جلو و عقب در اراده فوق العاده است، اجازه می دهد بازیکن را تجربه هر دو)، دادن هر یک از صحنه، از ساحل آرامش بخش به قدرت قدرت هیولا، وزن احساسی است که می تواند از موسیقی متن به تنهایی فراخوانده شود. چند یادداشت تمام آن را به ارمغان می آورد.

سیستم تسطیح جدید برای X، که به شما اجازه می دهد تا با Sphere Grid بازی کنید، می توانید کل بازی را روی سر خود بچرخانید. واککا یک شفا دهنده باشید اجازه دهید Lulu جنگنده خط مقدم شما باشد. شما می توانید کاراکتر هایی را که در شبکه شما می خواهید شروع کنید، به شما این امکان را می دهد که ساخت های وحشی ایجاد کنید که می تواند برای خنده ها مفید باشد یا برای ایجاد تجربه بازی منحصر به فرد.

Final Fantasy X / X-2 برای افزودن دوست داشتنی به کتابخانه سوئیچ – یک تجربه دست زدن به بازیکنان جدید و قدیمی است. در حالی که کاراکترهایش ممکن است برخی از آنها را فراموش کرده باشد، همه به سرعت به عنوان نگاه، صدا و داستان ما را از سر می برند.

94%

Summary

Final Fantasy X / X-2 برای افزودن دوست داشتنی به کتابخانه سوئیچ - یک تجربه دست زدن به بازیکنان جدید و قدیمی است.