Dead or Alive 6 Review

Dead or Alive 6 Review

مرگ و میر یا زنده 6 عاقبت کامل به مرگ یا زنده 5 نیست که ما امیدوار بودیم. این مدت بیش از شش سال است که بازی قبلی برای اولین بار در PS3 عرضه شد و سه سال از زمان ارتقاء مجدد، Dead یا Alive 5: Last Round، PS4 شد. با توجه به انتظار ما از این ششمین بخش اصلی انتظار می رود، حتی اگر هنوز یک جنگنده خیره کننده و سرگرم کننده باشد.

هسته Dead یا Alive، er، زنده و خوب اینجاست، اما چندین بیت اضافی در آن وجود دارد. قابل توجه ترین علاوه بر مبارزه سیستم شکست جدید است، که اساسا به هر شخصیت داشتن حرکت خاص خود را که آسیب بزرگ است. این حملات به یک مکانیک متر جدید معرفی می شود – یک نوار که شما را به مبارزه می برد – اما شما همچنین می توانید آن را در ضد مهار قدرتمند که تقریبا در مورد هر گزینه ورودی را پوشش می دهد.

و بنابراین یک پویا جدید کمی وجود دارد که در آن شما فکر می کنید که آیا می خواهید نوار خود را به جرم دفاع بکشید. این فقط کمی عمیق تر به بازی حدس زده می شود که مثلث سنگی یا قیچی Deve یا Alive است که از اعتصابها و تسلیم می گیرد و به عنوان یک پاداش، حملات شکستن واقعا پانچ بصری را بسته می کند.

در واقع، Dead یا Alive هرگز به نظر نمی رسید بسیار تند و تیز. تأثیر هر ضربه بهتر از همیشه احساس می شود و شما تقریبا برای حریف خود احساس بدی می کنید زمانی که آنها را از لبه یک مرحله ربودید و قبل از برخورد آنها به زمین، آنها را در هر پلت فرم آسانسور قرار دهید. در هومر سیمپسون در تلاش برای پریدن از نوع اسپرینگفیلد گوره، این وحشی است.

اما آره، اگر شما 5 یا 5 مرده را بازی کردید، همه چیز به نظر می رسد بسیار آشنا است. شخصیت های بازنشسته به نحوی که با آنها مبارزه می کنند، تغییری نکرده اند و مکانیک بنیادین عمدتا دست نخورده است. جانبازان در خانه احساس راحتی خواهند کرد، اما حتی با این ششمین ورودی، مرده و زنده هنوز تازه واردان استقبال گرم را می کنند. کمپوت های پایه آسان است برای جلوگیری کردن، و به محض اینکه سر خود را در اطراف فاصله قرار می دهد و نگه می دارد، شما در منطقه هستند.

این کمک می کند که یک حالت آموزشی به خوبی ساخته شده برای اجرا، به تکمیل با آموزش های شخصیت خاص که شامل حرکت های موثر و combos مبتدی است وجود دارد. این یک مکان عالی برای شروع است و کار شگفت انگیزی برای شکستن عناصر اصلی بازی انجام می شود بدون این که یک بار اطلاعات زیادی را از بین ببرید. چیزهای خوب

صحبت از حالت، Dead یا Alive 6 دارای انتخاب بسیار محترم است. شما حالت کامل داستان – بیشتر در آن بعد – یک نوع چالش حالت، بازی، حمله زمان، و حالت زنده ماندن، در مقابل حالت و، البته، مسابقات آنلاین. همه چیز درست همانطور که انتظار می رفت کار می کند و بر اساس آنچه که ما از مسابقات رتبه بندی کردیم، کیفیت اتصال به نظر می رسد. با این حال، لازم به ذکر است که مسابقات لابی های گاه به گاه هنوز در دسترس نیست – آنها قرار است بعدا در ماه جاری اضافه شوند.

حالت چالش های فوق الذکر، برخی از مبارزه های فریبنده ای را ارائه می دهد که به شما در انجام شرایط مختلف کمک می کند. شما ممکن است مجبور شوید نوع خاصی از حمله را به حریف خود بکشید یا با مقدار مشخصی از سلامتی برنده شوید. این به اندازه کافی سرگرم کننده است، اما کمی از آزار دهنده است که این منبع اصلی شما “قطعات الگوی” است. همراه با پول در بازی، این قطعات مورد نیاز برای باز کردن لباس شخصیت، و لباس های خاص که شما به دست آوردن قطعات به نظر می رسد به صورت تصادفی. از این به بعد، در واقع قفسه لباس کمربندی مورد علاقه خود را می تواند یک شلوغ مطلق است. هر وسیله نقلیه در هر بخش از 800 تا 2000 عدد از قطعات الگوی موجود برای خرید از فروشگاه در بازی به طول می انجامد، اما تکمیل یک مبارزه چالش تنها شما را به چند صد بیشتر می دهد – و بازی به شما خالص حجم خیره کننده اجرا می شود.

به هر حال، لباس های اضافی، جایی است که شما می خواهید برای پیدا کردن لباس های آشکار ترین مرده و یا زنده است. هر شخصیت فقط با دو گزینه لباس شروع می شود – یکی از آنها مجذوب کننده است – و همه آنها بسیار امن هستند، تا آنجا که مرده یا زنده می رود. به طریقی، قفل کردن لباسهای پررنج تر از این نوع خراشیدگی، ناخوشایند است. آن را دوست دارم یا از آن متنفر است، تیتیالیزاسیون قسمت بزرگی از این بازی ها است و داشتن مسائل “سکسی” در صفحه انتخاب شخصیت ها به رنگ عجیب و غریب تبدیل شده است. و بله، گزینه “تقاضای بیشتر جیغ” وجود دارد که در منوها دفن شده است.

اما هی، حداقل شخصیت ها عالی هستند. چهره ها دقیق و دقیق مدل سازی می شوند، در حالی که انیمیشن ها فوق العاده صاف هستند. به طور کلی، این یک بازی دوست داشتنی به دنبال در حرکت است، اما چند لکه های قابل توجه وجود دارد. به عنوان مثال، بعضی از بافت های مرحله ترسناک هستند، و در مواقعی که این عمل را متوقف می کنند، اغلب مواردی را نشان می دهد که دارایی های با کیفیت کم و پنهان در اطراف هر عرصه پراکنده اند.

از این جهت، قطعهای داستان به طور خاص می تواند واقعا بد باشد. این یک تجربه جالب است؛ بازی به طور مداوم فلیپ فلاپ بین نگاه فوق العاده و به دنبال کاملا وحشتناک است. باز هم، تصاویری چیزی هستند که انتظار داشتیم پس از این همه زمان، بسیار چشمگیر باشد.

این ما را به حالت منظمی به ارمغان می آورد، که، به یک کلام، غم انگیز است. این به اندازه کافی عادلانه است اگر شما لذت بردن از تمسخر کامل از طرح مرده و یا زنده و راه بی عاطفی است که آن را به تصویر می کشد، اما بر می آیند – آن خونساری افتضاح است. بین گفت و گو نجیب، مسیر ناهموار و مبارزه های تک مرحله ای – بدون اشاره به مبارزات مسخره ای ارزان رئیس – این اتلاف وقت است. اگر شما یک فن هاردکور مرده یا زنده هستید یا فقط می خواهید فاجعه را ببینید، احتمالا چیزی برای دوست داشتن پیدا خواهید کرد، اما برای هرکس دیگر، لطفا Dead یا Alive 6 را در انتظار هر گونه سرگرمی از آن داستان.

مرگ و میر یا زنده 6 در این فضای میانجی و بی دست و پا ظاهر می شود، جایی که قطعا یک دنباله است، اما این تقریبا پرش نیست که انتظار داشتیم – به خصوص از آنجایی که تقریبا هفت سال از مرگ یا مرگ 5 ساله بوده است. اما آنها دقیقا هیجان انگیز نیستند، و بسته بندی کلی به طور قابل توجهی قوی است، اما توسط خسته کننده خسته کننده و حالت داستان وحشتناک خاموش است. به عنوان یک جنگنده، Dead یا Alive هنوز هم سرگرم کننده، پانچ و در دسترس است، اما به عنوان ارتقاء در حال حاضر جامد مرده و یا زنده 5: آخرین دور، احساس می کند ، و حتی کمی عجله.

86%