نقد و بررسی:Darksiders Genesis: درگیری و جنگ

نقد و بررسی:Darksiders Genesis: درگیری و جنگ

حدود دو ماه پس از اولین مطلق ، که در دسامبر گذشته روی رایانه شخصی انجام شد ، Darksiders Genesis نیز به PS4 ، Xbox One (نسخه بررسی شده ، با استفاده از Xbox One X) و Switch می رسد ، با بار طنز ، خزنده های سیاه چال و معماهای محیطی: همه اجزای این سریال ، به طور خلاصه ، اما مخلوط و تنظیم شده به روش جدید توسط Airship Syndicate ، همان بچه های پشت Battle Chasers Nightwar.
ما واقعاً از آن لذت بردیم ، و آنچه در ادامه می آید بررسی ماست.

پیدایش شوالیه ها
تجزیه و تحلیل جامع Domenico Musicò (Valthiel) ما که در اوایل ماه دسامبر در این صفحات منتشر شده بود ، از اوضاع و محوطه های این عنوان به خوبی عکس می گیرد ، که قرار بود با بودجه محدودی روبرو شود و بعد از فصل سوم با یک شک و تردید جامعه روبرو شود. این در حالی است که مورد تحقیر منتقدان قرار نگرفته است – این آمار فروش کاملاً ناامید کننده ای را منتشر کرده است.

شرط بندی انجام شده توسط Airship Syndicate ساده ترین نیست ، اگرچه از جانبازان بسیاری از جانبازان Vigil Games ساخته شده است که این سریال را غسل می دهند: با این حال ، همانطور که بازیکنان رایانه های شخصی از قبل می دانند ، Darksiders Genesis این سه شرط را با سهولت ، اسپاریگلیالیا برنده شد. کمی کارت های روی میز اما نگه داشتن عناصر اصلی این حق رای دادن ، با ترکیبی از اخبار و تأییدها.
به نظر می رسد بخش روایت همانطور که قبلاً از والتیل خوب برجسته شده است ، با آن تماس تلفنی و بدون تلنگرهای خاص بیشتر تحت تأثیر بودجه محدود موجود قرار گرفته است ، که با وجود امکانات جالب توجه ، منجر به پایان عجولانه و ناخوشایند می شود.
با این وجود ، همچنین به لطف یک کار عالی از اقتباس ایتالیایی (که هنوز یک قدم از صداهای اصلی باقی مانده است) پرده های مداوم بین تضاد بی ربط و جنگ جدی موفق به پاره شدن بیش از یک لبخند می شوند ، جو در نقاط مختلف حومه اصلی طولانی زندگی.

تیم توسعه با هوشمندانه وقایع این Darksiders Genesis را قبل از وقایع پیشگامانه تنظیم کرده است ، بنابراین حتی به مبتدیان اجازه می دهد تا بدون نقص های خاص به سریال نزدیک شوند: یک انتخاب اشتراکی ، همچنین با توجه به تغییر رجیستری از نظر گیم پلی ، اما دقیقاً برای این عدم وجود نقشه جذاب و جذاب به عنوان یک فرصت از دست رفته است.
با این حال ، از نظر ما ، ما این عنوان را کمبودی جدی در عنوانی از این نوع نمی دانیم و همانطور که بعداً مورد تأکید قرار خواهیم گرفت ، ما معتقدیم که شرکت هواپیمایی Airship باید مجبور می شد با سایر جنبه های تولید (بله ، مواردی که قابل بهبود است) برخورد کند. تجربه بازی را سبک کنید و از بهره‌مندی از برخی از قسمتهای مبارزات انتخاباتی ، به ویژه مواردی که دقیق در سیستم عامل تبدیل به یک تعهد شود ، اطمینان حاصل کنید.

برای ثبت ، این نقشه دو شوالیه آخرالزمان را مجبور می کند تا اهداف و اهداف خود را با همسایگان عجیب و غریب ، دیو Samael ، در تلاش برای یافتن و متوقف کردن لوسیفر ، واقعی ، تهدید بزرگ برای بشریت و آنچه بیشتر مهم ، برای توازنی که شورای آرسو بر آن نظارت دارد.
به طور خلاصه ، فیلمنامه از “vivacchiare” رضایت دارد ، که به هیچ وجه طرح این سریال را اجرا نمی کند و به سادگی زمینه های بیشتری را برای جهان روایت فراهم می کند. به همین ترتیب ، به دست کسانی می رسد که هرگز هیچ یک از فصل های قبلی را بازی نکرده اند ، و Darksiders Genesis را به عنوان ورودی عالی برای حق رای دادن تبدیل می کند.

Hack’n’adventure
بدیهی است ، از آنجا که ما فقط دو ماه پس از راه اندازی در رایانه شخصی در مورد انتقال مستقیم صحبت می کنیم ، گیم پلی بازی همان است که توسط Valthiel در بررسی خود گزارش شده است ، که ما از شما دعوت می کنیم برای تجزیه و تحلیل عمیق تر مراجعه کنید. با این حال ، ما می خواهیم دو جنبه را که ظاهراً متناقض هستند ، مورد تأکید قرار دهیم ، اما در عوض ، گواهی بر خوب بودن کار انجام شده توسط تیم توسعه است.

اولی مربوط به شبهات کسانی است که از زمان اولین بازی ، که در مورد آخرین نسل کنسول ها اتفاق افتاده ، این سریال را دوست داشته اند: با وجود تغییر دیدگاه و تعدیل های اجتناب ناپذیری که در نتیجه آن در پاسخ به دستورات و مدیریت تصادف حاصل شده است ، Darksiders Genesis از هر لحاظ ، یک نمایشگر معتبر و متعارف این سریال است. و نه تنها به این دلیل که داستانی که از آن ارائه می شود کاملاً متناسب با ابتدای جدول زمانی حق رای دادن است ، و به خوبی با وقایعی که سپس در اجداد گفته خواهد شد پیوند می زند ، بلکه به این دلیل است که گیم پلی ، در حالی که شاید بیشتر به سمت اقدام hack’n’slash تکیه کند. سبک proselytes Diablo ، نه منکر ماجراجویی های برند و نه نقش اضافی فصل دوم ، جایگزین کردن پازل های محیطی و مراحل سکوها به نبردها و پاداش بازیکنان قادر به استفاده بیشتر از درخت مهارت است.

به عبارت دیگر ، Airship Syndicate به سادگی مدام خسته نشده است ، شاید در تلاش برای بهره‌برداری از خلاء قدرت باقیمانده از فرانشیز Diablo (که فصل چهارم آن به مدت طولانی صبر خواهد کرد) ، بلکه مکانیک بازی را تغییر داده است. که موفقیت موجود خود را در یک دیدگاه ایزومتریک راحت حکم کرده بود.

با این حال ، و در اینجا ما به نکته دوم می رسیم ، که ظاهرا با اولین متناقض است ، Darksiders Genesis نیز چیزی غیر از سه عنوان قبلی است ، زیرا اگرچه مواد یکسان هستند ، مقادیر و روشی که در آنها وجود دارد. آمالگاماتی متفاوت است ، به این ترتیب محصول نهایی طعم و مزه آشنا را حفظ می کند بدون اینکه از سفر به جاده های جدید از دیدگاه های مختلف بیزار باشد.
و ما ، که به طور کم و بیش مساوی ، سه ماجراجویی قبلی را نیز قدردانی کردیم ، متقاعد شده ایم که این جهت جدید ممکن است مناسب ترین مورد برای حق رای دادن در آینده باشد ، زیرا ، از جمله موارد دیگر ، این امکان را برای شما فراهم می کند که ماجراهایی را شروع کنید. با وجود عدم دسترسی به بودجه های استراتوسفر – پویا و مهیج است – با این وجود ، لازم است عناوین را در سه بعد با دید پشت شانه های شخصیت توسعه دهید.
بازیافت دارایی ها ، دشمنان ، روال های هوش مصنوعی و موقعیت های بازی یکی از مشکلات تاریخی حماسه بود و هیچ یک از این مشکلات Darksiders Genesis را تحمل نمی کند: آیا این فقط یک تصادف است؟

ما همچنین در مورد قابل پخش ترین قسمت این سریال صحبت می کنیم ، زیرا درست است که می توانید در مراحل بالاتر با مشکلات بیشتر مقابله کنید و سبک های نبرد Conflict و War با یکدیگر بسیار متفاوت هستند و این امر باعث می شود که از لحاظ فنی امکان استفاده از یک در حالت اجرا و ل ‘ثانیه دیگر ، به جز لحظه های نادری که برای استفاده از مهارت های خاص ، شما نیاز به تغییر از یک شخصیت به شخصیت دیگر دارید. بد نیست ، برای محصولی که حدود چهل یورو به فروش می رسد.

این که آیا شما تازه واردانی هستید که با این حق رای دادن جذابیت دارید اما روزانه به دنبال علاقه مندان آن هستید یا طرفداران ساعت اول که نمی توانند منتظر بمانند تا نقش آخرین شوالیه آخرالزمان را بر عهده بگیرند ، هنوز مشخص نشده است ، به طور خلاصه آخرین تلاش جو مادوریرا و او تیم واقعاً می تواند برای شما باشد.

چند تلو تلو خوردن اینجا و آنجا
همانطور که از طرح فرمان و همچنین نسخه PC مشخص است ، که برای آن استفاده از گیم پد توصیه شده بود ، Darksiders Genesis با توجه به بازار کنسول در ذهن ایجاد شد و به تبع آن ، درگاه کامپیوتر عملا 1: 1 است ، تفاوت های بارز از نظر تأثیر گرافیکی بسته به توان کنسول میزبان.

ما عنوان Airship Syndicate را در ایکس باکس وان ایکس بازی کردیم ، از جلوه های آن ، سرعت بارگذاری ها ، واکنش خوب به کنترل ها و مهمتر از همه موسیقی متن فیلم ، که از سیستم صوتی خوب بهره مند می شود به لطف گروه کر و آن فراز.
با این وجود مشکلاتی وجود دارد که عنوان با آن از نسخه قبلی به همراه دارد ، مانند تمایل کاراکتر برای گیر کردن در بعضی از سناریوهای سناریو ، به ویژه هنگامی که دوربین به کمک پخش کننده نیامده باشد ، یا گزینه ای برای نمایش فقط سیلوئیت نمایش داده شود شوالیه ما وقتی این پشت یک صخره یا یک دیوار است.
در این روش بازیکن قادر به دیدن حتی دشمنان پنهان نیست ، که او را مجبور می کند در بهترین حالت شلیک کند یا سرخ کند و در بدترین حالت یک زن و شوهر را به طور کامل آزاد کند.

نرخ فریم تقریباً در هر شرایطی ثابت بوده است ، لرزیدن ، غیرقابل توضیح ، نه در مواردی که صفحه نمایش به خصوص با دشمنان و انفجارها شلوغ شده بود ، بلکه در شرایط ظاهراً آرام ، مانند پریدن یا استفاده از قدرت برخی از معماهای محیطی را حل کنید.

این نشانه ای از بهینه سازی ضعیف است ، همچنین به این دلیل که برای کشش های طولانی ، آزمایش بر روی ساخت 1.0 بازی انجام شده است ، با پچ حدود 900 مگابایت که تنها چند ساعت پس از نوشتن این قطعه وارد شده است: بنابراین منطقی است که فکر کنیم موتور شما برای مدیریت توده چند ضلعی (هر چیزی غیر از تحمیل) بازی ، تلاش نمی کنید ، و این یک زن و شوهر از اهداف هدفمند ، اوضاع را درست می کنند.

اما به طور کلی ، نسخه پرچمدار مایکروسافت ما را راضی کرده است ، لذت بردن از عنوان بدون تغییر حتی در کنسول ها ، همیشه به یاد داشته باشید ، همانطور که به مناسبت بررسی رایانه های شخصی تاکید شده است ، که ارزش های تولید Darksiders Genesis به دور از نیستند آنهایی که از سه گانه A ، مانند گذشته ، برای همه فصل های قبلی نیز آمده اند.

9
عالی

Summary

اما به طور کلی ، نسخه پرچمدار مایکروسافت ما را راضی کرده است ، لذت بردن از عنوان بدون تغییر حتی در کنسول ها ، همیشه به یاد داشته باشید ، همانطور که به مناسبت بررسی رایانه های شخصی تاکید شده است ، که ارزش های تولید Darksiders Genesis به دور از نیستند آنهایی که از سه گانه A ، مانند گذشته ، برای همه فصل های قبلی نیز آمده اند