من باید صادق باشم، تا زمانی که یک نسخه از بازی Ride 3 را دریافت نکردم، در مورد برنامه نویس Milestone زیاد نفهمیدم. من طرفدار بازی های مسابقه هستم، اما من هیچ بازی مسابقه موتور سیکلت ایفا نکرده ام. من بازی هایی را که دارای دوچرخه هستند به عنوان انتخاب وسیله نقلیه بازی میکنم، اما متفاوت است. بازی یک بازی که بر دوچرخه تمرکز می کند، همانطور که Grand Turismo بر روی اتومبیل تمرکز می کند، اولین بار است. با این گفتن، من بسیار مشتاق بودم که این لاستیک ها را در این بازی بگذارم.

بدون اشاره مرجع، من کمی عمیق تر به لیست مقدماتی دستاوردهای حفاری، و طولانی است. آنها یکی از آن بازی های انحصاری هستند که روشی را برای بازی های در حال انجام می گیرد؛ ایجاد یک دسته و ببینید چه چیزی شما ضربه. در این سال تنها پنج بازی انجام دادند. من باید اعلام کنم که نسخه آزمایشی WRC FIA امسال این بود، اما سه نفر دیگر در بهترین حالت میانه روی بودند. بنابراین کجا سوار 3 در آن مقیاس دقیق متعادل قرار دارد؟

سوار 2 یک تلاش نسبتا خوب در ارائه علاقه مندان به دوچرخه تجربه Grand Turismo بود. بسیاری از دوچرخه ها را انتخاب می کنید و بسیاری از آهنگ ها را در اطراف خود، از سیلورستون به Nordschleife در Nurburgring وجود دارد، و هر چند آن را هرگز بررسی های خشمگین، آن را یک پیشنهاد کاملا جامد بود. من معتقدم که این موضوع به دلیل تلاش برای ایجاد یک موتور سیکلت مسابقه ای بود که زمان کافی برای ایجاد یک تجربه غریزی صرف نمیشد و این بازی کمی مبهم بود.
 
تمام مسیرها و دوچرخه های مورد انتظار شما در Ride 3 قرار دارد، اما در بخش کاملا هیجان دیده می شود که این بازی یک جهش بزرگی به پیش رانده است.
از یک خانواده از روروک مخصوص بچه ها دوچرخه سواری و خودم در زندگی زودهنگام خودم زخمی شدم، می دانم که در هنگام دوچرخه سواری، خیلی بیشتر از یک ماشین ضروری است. همه چیز یک عمل متعادل کننده می شود و آن را اشتباه در نتیجه سوختگی ها و ساییدگی ها در بهترین حالت و زمان بیمارستانی بدتر می شود.
 
در حالی که من در اطراف Brands Hatch در حال تلاش بودم که در زمان مناسب برای به دست آوردن یک لپ تاپ دست پیدا کنم، احساس اینکه من در نهایت فقط بر روی شانس نابینایی متمرکز شدم، زمانی که دوران من کاهش یافت. البته اجتناب ناپذیر است وقتی که جاه طلبی شما از توانایی شما فراتر می رود و شما با الاغ خود را که در آن آرنج خود را باید قرار دهید، به پایان رسانید. این خیلی سریع به نظر می رسد که شما نیاز دارید که دوچرخه خود را به حداکثر برسانید تا در دوران رقابت رقابت کنید و این یک منطقه است که احساس می کنم اشتباه کرده ام.
بعدا می توانید این پول را برای ارتقاء به دوچرخه خود و همینطور آن صرف کنید. این یک روند بسیار آهسته است …

فرایند پیشرفت هزینه بسیار استاندارد است. شما با توجه به وضعیت پایان دادن به شما رقابت می کنید و پاداش می گیرید. بعدا می توانید این پول را برای ارتقاء به دوچرخه خود و همینطور آن صرف کنید. این یک روند بسیار آهسته است و اگر به سطح مشخصی از رقابت نرسیده اید، دوچرخه ها و حوادث خاصی وجود نخواهد داشت که هرگز به آن دسترسی پیدا نکنید.
 
با توجه به این موضوع، Ride 3 Forza Horizon بیشتر از Grand Tourismo است، اما Forza 4. با توجه به اینکه تا چه حد عقب افتاده است، این بدترین چیز نیست و به این معنی است که Ride 4 باید یک بازی واقعا خوب باشد.
 
گرافیک عاقلانه، دوچرخه ها زیبا هستند، اما احساس کردم که محیط ها و محدوده ها کمی کمبود دارند. این ممکن است به دلیل محدودیت های Xbox One من باشد. من دوست دارم ببینم چطوری به نظر می رسد در One X.
 
موسیقی متن فیلم بسیار جذاب است و واقعا شما را در خلق و خوی قرار می دهد تا خودتان و ماشین های خود را به حد خود برسانید، اما من شروع به ایجاد لیست های پخش در Spotify و گوش دادن به کسانی که از طریق Xbox من در حالی که بازی. گوش دادن به Painkiller کشیش یهودا در حالی که در Overtake در مرطوب در Suzuka تجربه بسیار عالی است.

بنابراین، آیا سوار 3 بازی بسیار جذاب موتور سیکلت ما انتظار می رود؟ می گویم خیلی نزدیک است علاقه مندی عجیب و غریب برای این ژانر بسیار آشکار است و در اینجا می توان از آن بسیار هیجان زده شد. شما در حال دریافت قلاب و ساعت ها پرواز خواهد کرد به عنوان شما را امتحان کنید کوین شوارتز 500cc دو سکته مغزی خوش شانس اعتصاب Suzuki در اطراف Donington پارک.

83%
بازی عالی گرافیک بی نقص
72 % داستان
83 % گیم پلی
91 % گرافیک
84 % موسیقی