Hellblade: Senua’s Sacrifice VR Review

Hellblade: Senua’s Sacrifice VR Review
سلامت روحی به نظر نمی رسد یک بازی ویدیویی می تواند به خوبی انجام شود.
 
روایت های بازی به اندازه کافی سخت است که بتواند به همان اندازه که باشد؛ فقط تعداد انگشت شماری از توسعه دهندگان می توانند داستان هایی را که حقیقتا جذب می شوند ایجاد کنند. شیطان سگ و Kojima محصولات دو هستند که به ذهن می آیند اول، و حتی آنها ممکن است قادر به نشان دادن چنین مسئله پیچیده در بهترین راه.
 
این تمرکز و فداکاری برای درست کردن آن طول می کشد، به همین دلیل است که “Hellblade: Senua’s Sacrifice” از استودیوی بریتانیا تئوری نینجا چنین پیروزی قابل توجهی دارد.
در ابتدا در Gamescom 2014 معرفی شد، “Hellblade” در ابتدا یک بازی بسیار متفاوت بود: یک بازی اکشن غیر حساس، که با توجه به جنبش تدریجی تدریجی نینجا، مانند “DmC: شیطان ممکن است گریه کند.” عمل در طبیعت آنهاست، بنابراین هنگامی که آنها “Hellblade” را عوض کردند و زیرنویس “Senua’s Sacrifice” را اضافه کردند، کمی شوکه شد، که نشان می داد این تجربه بسیار صمیمی تر از آنچه که در ابتدا برنامه ریزی شده بود، بود.
 
“Hellblade: Senua’s Sacrifice” هنوز هم دارای برخی از لحظات سفید پوستان است، با این حال، با برخی از شدید ترین مبارزه من در یک بازی دیده می شود. من به عنوان یک همپوشانی بین “برای افتخار” و “Soul Souls” به من حمله کرد. همانند سابق، آن بازیکن دارای موقعیت خاص شمشیر برای حرکت های خاص است و مجازات وحشیانه ای برای اشتباهات دارد. من متوجه شدم که آن هم به همان اندازه هم به همان اندازه هم به لحاظ زمان و هم به لحاظ دانش مکانیک بازی مشخص است که ممکن است یا نباشد.
 
این بازی به بازیکن می گوید که اگر آنها بیش از حد می میرند، پیشرفت آنها تنظیم مجدد خواهد شد.
 
در حال حاضر، قسمت فوق العاده درخشان این فریب ظاهری این است که دانه های بی اعتمادی در بازیکن را به اندازه کافی برای ایجاد سطح ناخودآگاهی از ترس در پشت ذهن خود می کشاند. این نمی تواند درست باشد، اما اگر آن را دارد؟ این بازیگر دوبعدی نیز با توجه به تمرکز بازی روی سلامت روان است که خود را در مسیرهای واقعا ناراحت کننده در شخصیت اصلی بازی Senua نشان می دهد.
 
Senua یک جنگجوی سلتیک است که خود را در سفر به قلمرو نروژ از مردگان هلیم، پیدا می کند تا روح عاشق گمشده خود را بازیابی کند. در طول سفر او با صدایی در سرش مبارزه می کند، که به طور مداوم او را گمراه می کند و او را مجرمانه می کند و تلاش می کند تا همه چیز را درست انجام دهد. همه چیز به راه یافتن به هلهایم کمک می کند، نه به طور کامل به نفس ذهنی او محدود می شود – شخصیت های مشهور از اسطوره های اروپایی مانند آتش سوزی سرتر، که قرار است به Ragnarok منتهی شود و والارن، موجودی از فولکلور دانمارکی کسی که نیمه مرد است، نیمه گاو است.
 
اجرای آن ها باعث می شود که “Hellblade” واقعا در میان برادران عمل خود، Melina Juergens را در نقش اول خود در نقش اول، به نمایش بگذارد. او این کار را انجام داد و حتی جایزه بهترین عملکرد را در جوایز بازی در سال 2017 به دست آورد. حتی در برابر آیکون های صنعتی مانند Laura Bailey و Claudia Black از «Uncharted: The Lost Heritage»، عملکرد او به عنوان Senua نه تنها ناخوشایند آسیب پذیر و مضطرب بود؛ آن را برای کسی که در ابتدا استخدام شده بود به عنوان ویرایشگر ویدئویی نینجا Theory برای مستند مستندی پشت صحنه بود.
Hellblade: Senua’s Sacrifice “در تاریخ 11 آوریل 2018 در Xbox One منتشر شد، پس از چند ماه از PlayStation 4 و انحصار PC (که در ابتدای راه اندازی اوت 8، 2017) آغاز شد. این “خداوند جنگ” نیست، حتی از دیدگاه کاملا اسطوره شناختی
سخت است که آنها را به هم بزنید، زیرا فرایندهای توسعه آنها بسیار متفاوت بود. آنها هر دو بازی های اکشن هستند که در اطراف اساطیر نروژ متمرکز هستند و هر دو تصاویر زیبایی دارند، اما در مورد این که شباهت ها به پایان رسیده است. برای طرفداران Xbox One و PC، ممکن است یک جایگزین خوب باشد، اما چیز دیگری درباره “Hellblade” وجود دارد که آن را ارزش صحبت کردن در مورد آن: این ایده بازی AA را در فضایی که توسط مگا بلوبسترها با بودجه های مبهم درگیر شده است، دوباره معرفی کرد. و بازی های Indie ساخته شده توسط تیم های کوچک. زمین میان این دو در سالهای اخیر خیلی نادیده گرفته شده است، اما با تئوری نینجا که از فضای مستقل و بازار دیجیتال استفاده می کند، آنها با “Hellblade: Senva’s Sacrifice” هیچ چیز فوق العاده ای نداشتند.
 
این یک بازی سخت برای بازی است برخی از لحظات واقعا هیجان انگیز در رابطه با آسیب ذهنی Senua وجود دارد. این به تنهایی یک دلیل خوب برای جستجوی “Hellblade” است، اما از دیدگاه کاملا صنعتی نیز به عنوان یک بازی قابل توجه است که ثابت می کند که در زمان “ده ها ساعت” نیازی به پخش ساعت به قیمت درخواستی ندارید، شما فقط نیاز به چیزی تازه و تاثیر گذار ساخته شده با شور و مراقبت شدید.
92%
بسیار عالی
95 % داستان
93 % گرافیک
92 % صداگذاری
87 % گیم پلی